0

Obsługa dokumentów, sprzedaż i zarządzanie fakturami - poznaj funkcje Systemu Imperial

man-holding-phone-with-transfer-files-icon-du.jpeg

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga nie tylko uwagi, ale przede wszystkim odpowiedniej kontroli. Automatyzacja wielu procesów jest jednym z najlepszych sposobów na szybki i jednocześnie zrównoważony rozwój.

To właśnie z tego powodu coraz więcej firm decyduje się dziś na korzystanie z różnych rodzajów oprogramowania, które realnie wpływają na produktywność przedsiębiorstwa. System Imperial został zaprojektowany w taki sposób, aby pozwolić przedsiębiorcom na kompleksowe zarządzanie firmą. Jakie są jego najważniejsze funkcje?

Cyfrowy obieg dokumentów i faktur - wygodne i praktyczne rozwiązanie

Digitalizacja dokumentów i faktur staje się faktem, ponieważ już od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) ma stać się obowiązkowe. Dokumenty wystawione niezgodnie z tym obowiązkiem, nie będą wówczas uznawane za fakturę.

 

Jest to jeden z ważniejszych argumentów przemawiających za tym, że w 2023 warto wdrożyć w firmie rozwiązania w formie cyfrowego obiegu faktur i dokumentów. Najważniejszymi zaletami takiego rozwiązania są:

  • optymalizacja czasu przy obsłudze faktur kosztowych,
  • wysoki poziom kontroli dostarczanych dokumentów przed osobami niepowołanymi,
  • szybkie przeszukiwanie repozytorium,
  • kontrola etapu realizacji danej faktury,
  • opcja „skanuj i dodawaj” ,
  • kontrola kosztów,
  • indywidualna konfiguracja dostępów.

Moduł Imperial ERP naszego systemu pozwala na stworzenie precyzyjnej architektury cyfrowego obiegu dokumentów i faktur wewnątrz firmy.  Warto zaznaczyć, że wiele firm stosuje obecnie model sprzedaży systemów do elektronicznego obiegu faktur na różnych licencjach. Skutkuje to tym, że klient musi zapłacić za dostęp do systemu każdego pracownika.

W Agendo postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom, dlatego kupując od nas System Imperial i jego poszczególne moduły, płacisz jedynie za stworzenie oraz wdrożenie go do firmy - nie ma żadnych ukrytych licencji oraz dodatkowych opłat dla użytkowników. To Ty ustalasz cenę swojego rozwiązania, ponieważ zależy ona od indywidualnych wymagań oraz złożoności całego obiegu faktur oraz dokumentów. Pamiętaj jednak, że jest to tylko i wyłącznie jednorazowy koszt.

System Imperial jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić elektroniczny obieg dokumentów jeszcze przed rokiem 2024, kiedy e-faktury staną się w biznesie po prostu obowiązkowe i każde przedsiębiorstwo będzie musiało się wówczas przestawić na elektroniczny przepływ dokumentów.

Zarządzanie sprzedażą i magazynem

Każda firma, która zajmuje się sprzedażą usług lub towarów, musi mieć odpowiednią kontrolę nad procesami sprzedażowymi oraz pracą i stanem magazynów. Spowodowane jest to oczywiście bezpośrednim wpływem zarządzania sprzedażą, na zysk samego przedsiębiorstwa. W celu ułatwienia wszystkich niezbędnych formalności, przedsiębiorcy coraz częściej korzystają dziś z programów, które pozwalają na skuteczne zarządzanie ewidencją.

Dokładna kontrola sprzedaży dzięki naszemu systemowi w zdecydowanym stopniu ułatwia codzienne wykonywanie zadań. Kontrola stanów magazynowych i sprzedaży, czy możliwość generowania dokumentów magazynowych i sprzedażowych, to tylko niektóre z opcji dostępnych w Systemie Imperial. Na szczególną uwagę wszystkich osób zajmujących się sprzedażą zasługuje opcja odgórnego ustalania wysokości rabatów. Dzięki temu obniżki dla stałych klientów są pod ścisłą kontrolą i nigdy nie zbliżą się do zbyt niskiej marży.

Systemy ukierunkowane na potrzeby klienta

Współczesny biznes rozwija się w zawrotnym tempie i wymaga od przedsiębiorców elastyczności i adaptacji zmieniających się warunków. To właśnie dlatego zaprojektowaliśmy System Imperial jako kompleksowe narzędzie, dzięki któremu przedsiębiorca jest w stanie holistycznie zarządzać swoim przedsiębiorstwem, na wielu płaszczyznach.

Integralność modułów pozwala na używanie dokładnie tych funkcjonalności, których w danym momencie potrzebuje przedsiębiorca i jego zespół. Dzięki temu masz pełną kontrolę nie tylko nad elektronicznym przepływem dokumentów, ale także nad takimi aspektami jak sprzedaż, czy kontrola magazynu.

11-01-2023 186 odsłon