Prowadząc firmę zajmującą się sprzedażą usług, towarów lub gdy jest to zakład produkcyjny, ważne jest aby posiadać odpowiedni program pozwalający kontrolować procesy sprzedażowe w jednym miejscu, a co za tym idzie, aby mieć pełną kontrolę na stanem i pracą magazynów.

System stworzony przez Agendo może być dopasowany do każdego profilu działalności i skutecznie ułatwić zarządzanie ewidencją towarowo-wartościową w Twojej firmie. Wspiera sprzedaż dzięki wbudowanej opcji wariantów sprzedaży, kontrolą nad cennikami i systemem rabatowania, który można powiązać z konkretnymi kontrahentami.

Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Manadżer ds. kluczowych klientów

Marcin Bąk

Manadżer ds. kluczowych klientów

Zalety rozwiązania:

Kontrola stanów magazynowych

W jednym miejscu kontrolujemy stany magazynowe dowolnej ilości sklepów. Osoby odpowiedzialne za kontrolę stanów otrzymują monity o ewentualnych brakach lub kończących się produktach w wybranym magazynie.

Kontrola sprzedaży

Moduł zapewnia kompleksową, wielowariantową obsługę sprzedaży we wszystkich sferach działalności przedsiębiorstwa. Dostosowanie do potrzeb firmy uzyskuje się dzięki znacznemu sparametryzowaniu poszczególnych funkcjonalności.

Możliwość sprzedaży internetowej

Moduły pozwalają także na zarządzanie stanami magazynowymi jak i sprzedażą w sklepach internetowych powiązązując aktualne stany sklepów tradycyjnych z obsługą sklepów online. W jednym miejscu kontrolujemy wielopłaszczyznową sprzedaż.

Dostęp z dowolnego miejsca

Zarządzać magazynem jak i kontrolować sprzedaż można z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie. Czy to za pomocą laptopa, telefonu czy tabletu, w każdej chwili możemy reagować na powiadomienia czy sprawdzać obecne stany magazynowe.

Obsługa kodów kreskowych

Moduły umożliwia generowanie kodów kreskowych EAN jak i QR kodów dla każdego produktu, które pozwolą na jednoznaczną identyfikację każdej jednostki handlowej lub usługi.

Konfiguracja dostępów

Moduły pozwalają także na zarządzanie stanami magazynowymi jak i sprzedażą w sklepach internetowych powiązązując aktualne stany sklepów tradycyjnych z obsługą sklepów online. W jednym miejscu kontrolujemy wielopłaszczyznową sprzedaż.

System rabatowy

Moduł umożliwia ustawienie predefiniowanych progów rabatowych, które w prosty sposób można przypisywać do wybranych produktów jak i zestawów. Dodatkowo wybrane progi można targetować wg. wielu innych parametrów jak choćby kraj, język itp.

Obsługa zamówień przez handlowców

Moduł umożliwia zarządzanie zamówieniami przez pracowników / handlowców pracujących w terenie. Handlowiec może komponować zamówienie w czasie rzeczywistym, w dowolnym miejscu. Zamówienie zapisywane jest w systemie natychmiast po jego zatwierdzeniu.

Generowanie dokumentów magazynowych

Możemy za pomocą kilku kliknięć wygenerować niezbędne dokumenty magazynowe takie jak przyjęcia i wydania magazynowe. Dokumenty generowane są w formie plików PDF.

Generowanie dokumentów sprzedażowych

Moduł umożliwia wystawianie dokumentu WZ i generowanie faktur sprzedaży. Obsługę sprzedaży fiskalizowanej i zaliczkowej. Faktury sprzedaży do UE (transakcje WDT).

Systemy ukierunkowane na potrzeby Klienta

System Agendo to idealne rozwiązanie, które pozwala ja pełną integracje z platformami e-commerce. Platforma może być dostosowana do działania z zewnętrznymi porównywarkami cenowymi jak i z platformami aukcyjnymi jak choćby Allegro. Z rozwiązań oferowanych przez Agendo mogą skorzystać zarówno małe, średnie jak i duże firmy z każdej branży, w której zarządzanie sprzedażą jak i obsługa magazynowa jest jednym z kluczowych procesów biznesowych. System może być dopasowany do nawet najbardziej skomplikowanych działań, dzięki czemu spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nasi eksperci zaznaczają, że koncepcja systemu jest bardzo spójna i idealnie wspiera biznes w każdym aspekcie prowadzonej działalności. Sprawdź nasze rozwiązania już dziś i skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze modułów i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Do tego oferujemy z każdym wdrożeniem:

365 dni gwarancji

Po każdym wdrożeniu otrzymują Państwo od Agendo roczną gwarancję na wykonane usługi.

Wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy ciągłe wsparcie techniczne bazujące na SLA, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszelkie problemy.

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności

Nasze systemy są elastyczne i w każdym momencie możemy je rozszerzać o dodatkowe moduły i komponenty.