Agru-Frank Polska

Strona firmowa, prezentacja produktów

Informacje o realizacji

Agru-Frank Polska Sp. z o.o. – nowoczesny projekt strony wizytówkowej przedstawiciela branży tworzyw sztucznych

 

Agru-Frank Polska Sp. z o.o. to obecny na polskim rynku od 1994 r., wrocławski oferent szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych. Współpracuje z klientami m. in. z branży instalacyjnej, wodociągowo-gazowniczej czy przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu. Magazyn ulokowany w Konstancinie Jeziornej dba o regularne dostawy wysokiej jakości produktów z Niemiec i Austrii.

 

Nasze zlecenie opierało się na zaprojektowaniu indywidualnego designu strony wizytówkowej. Jej główne cechy to:

  • przejrzytość zamieszczonych treści,
  • łatwość użytkowania,
  • atrakcyjna szata graficzna, w której nie zabrakło przyciągających wzrok zdjęć produktów w formie pokazu slajdów.

Oczywiście serwis wyposażony jest też w łatwy w obsłudze system CMS, pozwalający na szybkie dodawanie oraz edycję danych na stronie.

 

Informacje na stronie zostały podzielone na czytelne moduły. Na uwagę zasługuje obszerna kategoria produktów, która została klarownie podzielona na podgrupy, w których potencjalny klient bez problemu się odnajdzie. Widoki do ich opisywania również zostały specjalnie przez nas zaprojektowane. Duża różnorodność oferty klienta zyskuje na przejrzystości. Podobnie zakładka Dla projektanta’, pozwala na wyszukanie konkretnego produktu w szybkim czasie.

 

Na uwagę zasługuje też moduł mapy do wyszukiwania pracowników. Aby znaleźć przedstawiciela, wystarczy kliknąć na województwo przedstawione na mapie. Klient automatycznie zostaje odesłany do managera sprzedaży w danym rejonie, otrzymując podgląd na jego dane kontaktowe.  Dodatkowo klient ma opcję skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Kolejną funkcjonalność stanowi możliwość pobrania dokumentów, m. in. cennika oferowanych towarów, czy tabeli odporności chemicznej produktów, co stanowi duże udogodnienia na klienta. Bezpośrednie odnośniki do serwisów społecznościowych podkreślają nowoczesny charakter strony i pozwalają śledzić aktualności.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas