Artistic World

Sklep internetowy artykułów plastycznych

Informacje o realizacji

Jest to platforma wykonana dla firmy hobby-model.pl. Artistic World zajmuje się sprzedażą artykułów plastycznych między innymi: artykułów szkolnych,biurowych, przyborów rysunkowych i rękodzieł.

 

Naszym celem było stworzenie sklepu którego strona przedstawiona będzie w sposób przejrzysty i czytelny dla klientów oraz w łatwy sposób można będzie dokonać zakupu wybranych produktów.

 

Sklep Artistic world posiada moduł sprzedażowy który jest jednym z najbardziej rozbudowany. Administrator dokonuje w nim zmian związanych z płatnościami, dostawą jak również definiowaniem produktów z wariantami czy zamówieniami.

 

System pozwala na tworzenie dowolnej liczby kombinacji jednego produktu, dzięki temu możemy mieć tylko jedną kartę produktu, która posiada dany produkt w różnych konfiguracjach. Przykładem może być na przykład "Farba akrylowa" która posiada dwie konfiguracje: 15 różnych kolorów i 3 wersje pojemności (50ml, 100ml, 200ml) czyli generuje nam to 45 różnych wariantów jednego produktu. Każdy wariant w systemie może mieć inne zdjęcie, opis, cenę, stan magazynowy, czy specyfikacje techniczną.

Użytkownik sklepu w karcie produktu w łatwy sposób może się przełączać pomiędzy wariantami.

 

Administrator może wprowadzić różne typy opcji: lista rozwijana, przyciski jednokrotnego wyboru, kolor lub tekstura. Każdy typ inaczej prezentowany jest na karcie produktu.

 

Wspomnieć należy również o module marketingowym w którym administrator może stworzyć kody rabatowe na nadchodzące promocje.

 

Moduł CMS znajdujący się w systemie przedstawionego projektu pozwala na zmiany katalogów oraz okien znajdujących się na stronie sklepu. W dowolny sposób możemy nimi zarządzać zmieniać, usuwać bądź dodawać.

 

Zarządzanie użytkownikami jak również pomoc w obsłudze systemu znajdziemy w module systemu. Posiada on informacje dotyczące pracowników ich stanowisk oraz stawek VAT a także wiele innych ciekawych opcji.

 

System posiada pełną integracje z systemem BaseLinker. Integracja obejmuje między innymi pozwiązywanie produktów systemu, automatyczną aktualizacje stanów magazynowych i cen produktów, automatyczne przekazywanie zamówień i weryfikacje płatności. 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas