Indeks potencjału przedsiębiorczości

Dedykowana platforma

Informacje o realizacji

 

Indeks potencjału przedsiębiorczości pozwala na odkrycie w sobie potencjału dzięki któremu odniesienie sukcesu staje się prostsze i łatwiejsze. Co więcej sukces jest powtarzalnym procesem poddającym się modelowaniu. Model Indeks Potencjału Przedsiębiorczości określa jak należy myśleć i postępować, by sukces był kontrolowaną codziennością. Oparte na nim rozwiązania pozwalają na pomiar sposobu myślenia i postępowania by wskazać danej osobie co powinna rozwijać lub zmienić w sobie w celu osiągania sukcesów.

 

W celu uzyskania efektów wprowadzono szereg funkcjonalności:

 

  • Obsługę testów, możliwość ich zmiany, to jedna z opcji występujących w zastosowanym systemie.

 

  • Po rozwiązaniu testu występuje możliwość sprawdzenia wyników oraz listy pytań danego testu.

 

  • System przechowuje także dokumenty elektroniczne i archiwalne.

 

  • Podczas zalogowania na stronę Indeksu potencjału przedsiębiorczości użytkownik może wybierać takie opcje jak branże w której pracuje, stanowisko pracy oraz kraj z jakiego pochodzi. Wszystko to widoczne jest w naszym systemie dzięki któremu administrator w sposób przejrzysty widzi ilość osób które zarejestrowane są na stronie a także w łatwy sposób może sprawdzić ich podstawowe dane.

 

  • Wybór regionu, branży czy stanowiska definiujemy w module słownika w którym po wpisaniu nowych danych pojawiają się one w liście rozwijanej.

 

  • Do podstawowych funkcji systemu należeć będzie wsparcie techniczne które jest podstawą systemu imperial.

 

 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas