Kernau - Platforma sprzedażowa

Obsługa i rozwój systemu sprzedażowego

Platforma Kernau, to dedykowany serwis sprzedażowy sprzętu RTV oraz AGD zrealizowana dla firmy Galicja Tomaszek. Stworzona została w celu sprzedaży oraz promowania produktów polskiej marki Kernau.

 

Gaicja Tomaszek zleciła nam obsługę oraz rozbudowę platformy. W tym celu rozpoczęliśmy od prac wizualnych, które miały za zadanie podniesienie poziomu UX/UI, dzięki czemu odpowiednie usytuowanie elementów na stronie głównej, pozwoliło w bardzo intuicyjny sposób na przejście do produktów z poszczególnych kategorii, produktów promocyjnych oraz nowych, jak również do poradnika zakupowego.

 

Oprócz wspomianych zmian wizualnych, spore zmiany zaszył w samym panelu zarządzania treścią, który został w dużym stopniu przez nas rozbudowany, dzięki czemu obecnie daje administratorowi zdecydowanie większe możliwości jeśli chodzi o zakres zarządania platformą, m.in poprzez rozbudowę moduł generowania Rich Cards oraz modułu Zarządzania technologiami. 

 

Zmiany zostały wprowadzone także w karcie produktu, gdzie wdrożyliśmy możliwość wyswietlania animacji oraz dodawania banerów. Ważną aktualizacją jest również integracja z płatnościami PAYu oraz z systemem Baselinker i Zaufane.pl. Zmodernizowany został również koszyk zakupowy.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie SEO / SEM dostosowaliśmy cały serwis do wymogów popularnych wyszukiwarek.

 

Z racji tego, że zrealizowane do tej pory działania doprowadziły do zamierzonych efektów, Klient zdecydował się na stałą współpracę przy tym projekcie na podstawie usługi wsparcia technicznego, w ramach którego platforma każdego miesiąca jest rozbudowywana o kolejne funkcjonalności oraz objęta Gwarancją Jakości świadczonych Usług (Service Level Agreement – SLA).

 

Szukasz podobnego rozwiązania?

Chętnie przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Osoba kontaktowa

Łukasz Sokół

Doradca klienta

Zakres prac: