Max Expo

Dedykowany serwis e-targów

Informacje o realizacji

Platforma Max Expo, której właścicielem jest Galicja Tomaszek - firma, która od 30 lat dostarcza sprzęt AGD, RTV oraz wszelkie Multimedia do polskich domów. Dzisiaj skupia najszybciej rozwijające się w Polsce sieci mebli kuchennych – Max Kuchnie oraz sklepy ze sprzętem AGD, RTV i elektroniką – Max Elektro, została stworzona w celu przeprowadzenia corocznych targów - tym razem w formie online. 

 

Platforma cieszyła się dużym zainteresowaniem - co potwierdza kilkuset zarejestrowanych użytkowników biorących udział w wydarzeniu - co de facto przełożyło się na kolejnej eydcji targów przeprowadzoną również w takiej formie. 

 

Strona wyposażona jest w interaktywną mapę targów umożliwiającą przegląd oraz kontakt z Partnerami poprzez możliwość przejścia na ich stoisko, gdzie uczestnik może zapoznać się z ofertą handlowąofertą produktową, jak również może wziąć udział w konkursie z nagrodami. Mapa podzielona jest na poszczególne kategorie, tj. Strefa Dużego AGD, Strefa Małego AGD, Strefa sprzętu RTV/GSM/IT, przez co użytkownik w szybki sposób jest w stanie odnaleźć interesujące go produkty danego Wystawcy.

 

Stoisko zostało przygotowane w prosty, a zarazem intuicyjny dla użytkownika sposób, dzięki czemu odwiedzający stoisko w bardzo prosty sposób ma możliwość zapoznania się z poszczególnymi ofertami Wystawcy. 

 

Moduł konkursów (quizów), to funkcjonalność, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników targów. Moduł został zaprojektowany w taki sposób, że administrator ma możliwość samodzielnego tworzenie dowolnej ilości pytań oraz odpowiedzi. Określa on również od kiedy do kiedy konkurs trwa, przez co uczestnik widzi ile pozostało jeszcze czasu do jego rozpoczęcia bądź zakończenia. 

 

Na platformie został stworzony także prosty CRM, który umożliwia podgląd uczestników biorących udział w targach z podziałem na poszczególne dni oraz podgląd osób biorących udział w konkursach wraz z wyświetleniem informacji o ilości zdobytych punktów oraz o czasie wypełnienia konkursu. 

 

Platforma wyróżnia się prostą i nowoczesną szatą graficzną. Wszystkie elementy serwisu automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki, co zapewnia prawidłowe wyświetlanie witryny na urządzeniach mobilnych.

 

Dbając o wygodę klientów, na stronie zamieszczono proste menu nawigacyjne, dostosowane do standardów SEO.

 

Osoby zarządzające treścią na stronie odbyły specjalistyczne szkolenie z obsługi systemu, natomiast serwis został objęty gwarancją oraz wsparciem technicznym


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas