Prawnik od zaraz

Platforma B2B wraz z sklepem eCommerce

Informacje o realizacji

Prawnik od zaraz zajmuje się rozwiązywaniem spraw sądowych do których możemy zaliczyć: rozwód, rozpoczęcie działalności gospodarczej czy sprawy spadkowe. W sytuacjach takich pomoc prawna jest nieoceniona. Dzięki stronie prawnikodzaraz.pl istnieje taka możliwość.

 

Celem powstania strony było stworzenie platformy na której osoby w łatwy i szybki sposób mogłyby znaleźć pomoc od prawnika oraz wykupić potrzebne dokumenty jak również porady prawne których w danej chwili potrzebują.

Aby powstała przedstawiona platforma wykonano szereg działań. Do jednej z nich należało stworzenie makiety oraz projektu graficznego strony. Dzięki temu strona jest przejrzysta, czytelna oraz intuicyjna.

 

Najważniejszym modułem jest tutaj system w nim zawarte są informacje dotyczące prawników w tym ich podstawowe dane. Znajdziemy tutaj również taką opcje jak zadania cykliczne dzięki którym możemy w łatwy sposób zautomatyzować niektóre działania systemu (wysyłanie faktury, wysyłanie wiadomości do prawnika).

 

Prawnicy zakładający konto na stronie podają swoje informacje podstawowe ,dotyczące firmy a także informacje rozliczeniowe.
Po zalogowaniu do systemu użytkownik widzi zapytania jakie wysyłają klienci poprzez formularz zgłoszeniowy. Prawnicy po zapoznaniu się ze sprawą mogą ją wykupić aby inni użytkownicy jej nie widzieli bądź nie wykupili wcześniej. Po zakupie sprawy użytkownik otrzymuje dane potencjalnego klienta potrzebne do skontaktowania się.

 

Natomiast użytkownik poszukujący pomocy prawnej wypełnia formularz na stronie opisując swoją sprawę która następnie trafia do prawników.

 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas