Saigon Restauracja Wietnamska

System zamówień online dla restauracji

Informacje o realizacji

W czerwcu 2020 roku zakończyliśmy kolejną realizację. Tym razem jest to system zamówień dla restauracji Saigon z Rzeszowa. Stworzony system pozwala Klientowi sprzedawać jedzenie online bezpośrednio ze swojej strony internetowej, bez zewnętrznych portali i bez dodatkowych zobowiązań. Podstawowym założeniem projektu było obniżenie kosztów obsługi zamówień i uniezależnienie się od portalów pozwalających zamawiać jedzenie online. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest pełna kontrola nad zamówienia i budowanie własnej bazy lojalnych klientów.


Pracownicy restauracji mają dostęp do dedykowanego panelu z zamówieniami, które odbierają jednym kliknięciem na każdym urządzeniu. Więc nie ważne czy jest to PC, laptop, tablet czy smartfon, cała obsługa jest w zasięgu ręki.


Backend systemu został zaprojektowany pod kątem maksymalizacji wygody użytkowania. Nie potrzeba wiedzy technicznej czy pomocy specjalistów, aby obsługiwać zamówienia czy aktualizować menu jak i dane odnośnie dostawy i płatności. Zintegrowano również płatności internetowe, dzięki czemu zminimalizowano płatności gotówkowe i zmaksymalizowano wygodę Klientów, choć dla tradycjonalistów pozostawiono możliwość płatności przy odbiorze zamówienia czy to gotówką czy też kartą.


System dodatkowo został wyposażony w program lojalnościowy dla Klientów, który pozwala zbierać punkty i wymieniać je na odpowiednie rabaty. Dodatkowo można generować indywidualne kody rabatowe, czy to jednorazowe czy też okolicznościowe.


Wbudowany moduł księgowy pozwala wystawiać automatycznie paragony czy faktury, a dodatkowo do dyspozycji restauracji oddaliśmy moduł generujący raport kasowy za wybrany okres. Dzięki temu restauracja zyskuje szybko dostęp do wszystkich kluczowych informacji na temat sprzedaży.


Sam system obrany został w szatę graficzną wg wytycznych Klienta. Strona jest w pełni responsywna i ładuje się szybko na dowolnym urządzeniu. Przy projektowaniu formularzy i kolejnych kroków zamówienia zadbano o spełnienie wszelkich norm związanych z UX.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas