Saigon – wietnamska restauracja

System zamówień online dla restauracji

O marce

Restauracja Saigon specjalizuje się w potrawach kuchni chińskiej, wietnamskiej i tajskiej, serwując autentyczne smaki i tradycyjne receptury od ponad 25 lat.

Lokal znajduje się w Rzeszowie, gdzie można zamówić dania orientalne korzystając z wygodnego systemu zamówień online bezpośrednio ze strony internetowej.

Stworzyliśmy system zamówień dla restauracji Saigon z Rzeszowa, umożliwiający sprzedaż jedzenia online bezpośrednio ze strony internetowej.

Wyzwania i cele

Naszym głównym celem było nie tylko obniżenie kosztów obsługi zamówień dla restauracji Saigon, ale także umożliwienie sprzedaży jedzenia online bezpośrednio ze swojej strony internetowej.

Projektując dedykowane rozwiązania technologiczne umożliwiliśmy intuicyjne zarządzanie zamówieniami. Teraz restauracja może monitorować i kontrolować każdy etap zgłoszenia, co przekłada się na lepszą i szybszą obsługę klientów i tym samym wyższą średnią ocen. 

Dzięki funkcjom takim jak programy lojalnościowe czy personalizowane oferty restauracja Saigon może teraz skuteczniej angażować klientów i budować długotrwałe relacje.


Korzyści dla klienta

  • Możliwość sprzedaży jedzenia online bezpośrednio ze strony internetowej restauracji.
  • Pełna kontrola nad zamówieniami i obsługą dzięki dedykowanemu panelowi dla pracowników.
  • Zminimalizowane płatności gotówkowe poprzez integrację płatności internetowych.
  • Angażowanie klientów przez program lojalnościowy.

Informacje o realizacji

Stworzyliśmy dedykowany system zamówień wyposażony w panel administracyjny dla obsługi zamówień oraz program lojalnościowy dla klientów.

Wykorzystaliśmy technologie webowe do zapewnienia responsywności i szybkości działania, zintegrowaliśmy płatności internetowe oraz opracowaliśmy moduł księgowy i generujący raporty.


Klient o realizacji

Dzięki nowemu systemowi zamówień nasza restauracja zyskała pełną kontrolę nad procesem obsługi zamówień online.

Panel administracyjny jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a program lojalnościowy pozwala nam nagradzać naszych stałych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Agendo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas