System obsługi gwarancja dla marki Kernau

Kernau - 5 lat gwarancji

Informacje o realizacji

Kernau Polska to marka, która powstała z myślą o ludziach ceniących sobie zarówno wygodę, jak i nowoczesny styl. Proponuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęt AGD i RTV, który czyni życie przyjemnym i niezwykle łatwym. W  ofercie tego producenta znaleźć można urządzenia do kuchni, łazienki oraz innych pomieszczeń. Produkty Kernau wykorzystują nowoczesne technologie, a firma dokłada wszelkich starań, by zaproponować rozwiązania jak najbardziej ekologiczne i praktyczne.

 

Dla naszego klienta stworzyliśmy bardzo praktyczny system obsługi gwarancji. Pracując nad tą platformą dołożyliśmy wszelkich starań, by był on łatwy w obsłudze zarówno przez klientów Kernau jak i jej pracowników. Odpowiednio dostosowany panel, z którego korzystają pracownicy jest niezwykle prosty w użyciu i pomaga zadbać o wygodę klientów firmy.

 

Ponadto w ramach przygotowanego dla naszego klienta systemu, stworzyliśmy specjalny formularz, który pozwala na wygenerowanie certyfikatu gwarancyjnego za pośrednictwem Internetu. W ten sposób klient po podaniu wymaganych danych otrzymuje dokument w formie pliku pdf.

 

W ramach realizacji tego projektu, na bieżąco dbamy o rozwój stworzonego przez nas systemu, oferując ciągłe monitorowanie jego działalności i udoskonalanie go, by był jak najbardziej funkcjonalny. Dzięki naszym staraniom Kernau jest w stanie zaproponować swoim klientom obsługę reklamacji na najwyższym poziomie, co spotyka się z pozytywną oceną tych ostatnich.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas