Dlaczego my ?

Od pomysłu do biznesu...

Masz już pomysł na biznes, plan na rozwój własnej firmy, poszukujesz osób, które pomogą Ci zrealizować założone cele. Agendo Sp. z o.o. to firma składająca się z doświadczonej ekipy, która wesprze Cię swoim doświadczeniem i umiejętnie poprowadzi przez kolejne etapy realizacji Twoich planów.

Bazując na swoim doświadczeniu, latach prosperowania firmy możemy z duma stwierdzić, iż pomogliśmy zrealizować wiele pomysłów, dzięki nam powstały większe czy mniejsze biznesy, dla których w dalszym ciągu jesteśmy wsparciem w rozwoju. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy dają Ci nie tylko know-how czy ręce do pracy, ale co najważniejsze energię niezbędną przy realizowaniu własnego pomysłu. Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca z klientami przebiegała w jak najlepszy sposób. Każdy nowy projekt staje się również i naszym celem, wspólnie z naszymi klientami tworzymy efekt synergii wierząc, że razem dojdziemy szybciej do celu niż w pojedynkę.

Aktywnie wspieramy powstawanie startupów, promujemy współpracę, udostępniamy naszą wiedzę i networking. Nasza praca podczas realizacji projektów zostaje pozytywnie przyjęta przez klientów, dzięki czemu stajemy się wsparciem również w dalszej drodze rozwoju przedsięwzięcia.

Usprawniamy procesy biznesowe

W każdej firmie, nieustannie używamy dziesiątków systemów informatycznych, które w różny sposób wpływają na procesy biznesowe. Generowanie raportów, automatyczne wystawianie faktur, kontakt z klientem czy tworzenie nowego produktu to tylko przykłady używania nowoczesnej technologii podczas prowadzenia biznesu.

Jednak źle dobrany system staje się konfliktowy i generuje niepotrzebne problemy. Braki w terminach, nieporozumienia pomiędzy pracownikami, zwiększenie kosztów to tylko niektóre z pojawiających się problemów. Przy źle zorganizowanej pracy, nietrafnie dobranych systemach pojawia się więcej strat niż zysków.

Przedsiębiorstwa, które chcą się rozwijać nie zdają sobie sprawy z tego, ile z procesów, zachodzących w ich firmie może zostać zoptymalizowanych, co spowoduje wzrost wydajności, zmniejszy czas pracy pracowników, obniży koszty i jednocześnie przyśpieszy rozwój firmy.

Nasza firma, dzięki nowym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci, nabywa coraz to nowego doświadczenia, dzięki któremu na bieżąco ulepszamy i dopasowujemy nasze systemy aby bez zarzutu sprostały oczekiwaniom swoich odbiorców. Odpowiedni system znacząco usprawni procesy biznesowe, a co za tym idzie zredukuje koszty. Musimy tylko pamiętać, aby wybrać dobry system, przystosowany do naszych wymogów i nastawiony na przyszły rozwój – w końcu to jest naszym celem. Systemy jakie oferujemy Państwu to nasze autorskie rozwiązania, wszystkie razem tworzą spójną całość, zarazem każdy oddzielnie działa bez zarzutu. Dzięki indywidualnemu podejściu , mogą Państwo w każdym momencie dodać element do systemu, który wcześniej nie był dla Państwa konieczny. Oprogramowanie stworzone przez naszą firmę uwzględnia wiele czynników podnoszących poziom komunikacji i wsparcie podczas współpracy.

Analizujemy, doradzamy, szkolimy

Od czasu powstania firmy zrealizowaliśmy liczne projekty z wielu branż. Z każdym nowym projektem nabywamy nowych pomysłów i rozwiązań, dzięki którym stale udoskonalamy wykorzystywane przez nas narzędzia i techniki. Szczególną uwagę zwracamy na oryginalność i estetykę naszych realizacji.

Mamy doświadczenie, za które odpowiadają przede wszystkim nasi klienci, co za tym idzie stajemy się specjalistami w każdej dziedzinie z jaką do nas przyjdą. Dzięki latom doświadczenia potrafimy łączyć ze sobą rozmaite kanały komunikacji i perfekcyjnie dostosować się do potrzeb klienta. Wszystkim, którzy chcą z nami współpracować służymy doświadczeniem i wsparciem. Każdy projekt dokładnie analizujemy , następnie przekazujemy nasze sugestie, doradzamy i wspólnie z klientem tworzymy precyzyjne rozwiązanie.

Na podstawie przeprowadzanych analiz tworzymy specyfikację do projektu, która staje się głównym filarem dobrze zorganizowanego planu. Gotowe specyfikacje, z którymi przychodzą klienci analizujemy krok po kroku, wskakujemy ewentualne braki, przedstawiamy klientowi rozwiązania, które uskutecznią oczekiwany rezultat. Odpowiednio przygotowana specyfikacja jest podstawą zorganizowanej i dobrze ukierunkowanej pracy.

Do oferowanych systemów dostarczmy dokumentację oraz udostępniamy pomoc w formie merytorycznej oraz praktycznej. Przy zakończeniu projektów, opierających się o rozwiązania dedykowane, na życzenie klienta, przygotowujemy dokumenty dotyczące ukończonego systemu.

Dla wygody użytkownika, po wdrożeniu oprogramowania, przeprowadzamy szkolenie. Jest ono ważnym elementem procesu poznania dzięki któremu użytkownik jest wprowadzony w funkcjonalności jakie daje mu system.

Aby jeszcze lepiej zapoznać naszych klientów z oprogramowaniem, na którym będą pracować, udostępniamy wersję testową – zawsze dostępną i gotową do użycia. Jest to świetna forma zapoznania się z systemem „na brudno”, aby upewnić się i poćwiczyć przed użytkowaniem wersji docelowej.

Jesteśmy z Tobą cały czas

Priorytetem naszej pracy jest współpraca z naszymi klientami i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb. Klientom oprócz konkretnego rozwiązania, jakim jest nasz autorski system, oferujemy również ciągły rozwój powstałego narzędzia biznesowego. W ramach dalszej współpracy, pomagamy w promocji zrealizowanego produktu co za tym idzie w docieraniu do coraz większej ilości odbiorców.

Dzięki połączeniu profesjonalizmu, zaangażowania i kreatywności, jako agencja, jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać potencjał firm, obsługiwanych przez nas, i przyczynić się do ich dalszego rozwoju. Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami, które wspólnie osiągamy dzięki wykorzystaniu stale rozwijanych narzędzi internetowych oferowanych przez Agendo.

Oprócz prac typowo komercyjnych, staramy się stworzyć odpowiednią relację z naszymi Klientami, dzięki której osiągniemy jeszcze efektywniejszy poziom współpracy. Czerpiemy satysfakcję z tego, iż możemy brać udział w działaniach, które poszerzają naszą wiedzę i pomagają wytyczać kierunki w rozwoju biznesu naszych kontrahentów. Wszystkie działania, angażujące nas w dalszy rozwój projektów, dostarczają nam bogatych doświadczeń, nowej wiedzy z której następnie korzystamy realizując kolejne pomysły.

Szeroka gama usług

Aby jak najlepiej realizować nasz cel i potrzeby naszych klientów, od momentu powstania i funkcjonowania firmy na rynku mocno rozwinęliśmy nasze usługi. Jesteśmy w stanie pochwalić się bezkonkurencyjnym oprogramowaniem, zapewniającym sukces nie tylko nam ale przede wszystkim naszym kontrahentom. Posiadamy szeroką gamę usług, począwszy od analizy, konsultingu, opracowania dokumentacji przez realizację najbardziej złożonych systemów, kończąc na działaniach rozwojowych, promocyjnych, optymalizacyjnych, usługach hostingowych. Jesteśmy firmą, która jest w stanie kompleksowo obsłużyć każdy projekt. Wdrażamy dedykowane aplikacje, intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i informacji, programy lojalnościowe i partnerskie, platformy e-learningowe, sklepy internetowe itp. Tworzymy skuteczne narzędzia, dzięki którym w profesjonalny sposób rozwiniesz swój biznes.

Jeśli jakiejś usług nie mamy w swoich zasobach korzystamy z Outsourcingu IT, dzięki czemu klient nie będzie musiał sam szukać rozwiązań na rynku.

Nasze doświadczenia

Mamy doświadczenie między innymi w takich obszary jak:

 • Geolokalizacja.
  Wykorzystujemy systemy geolokalizacji do dostosowania treści względem położenia, wyszukiwania punktów, obliczania odległości, operacji na mapach, itp..
 • Wyszukiwanie pełno tekstowe.
  Przygotowanie systemów wyszukiwania pełno tekstowego „BIG DATA”.
 • Integracje oprogramowania.
  Symfonia, Comarch, Dedykowane integracje
  Google Apps, Facebook, i wiele innych.
 • Analiza / Statystyka / Wykresy.
  Przygotowujemy nawet najbardziej zawiłe analizy danych przedstawione w przyjaznej do analizy formie.
 • Generowanie PDF.
  Potrafimy wygenerować nawet najbardziej zawiłe dokumenty PDF.
 • Konferencje Online (E-Learning).
  Wdrażamy systemy konferencji online – AUDIO / VIDEO z udostępnianiem ekranu oraz nagrywaniem, rozwiązania tego typu integrujemy z naszymi systemami.
 • Standardy EDIFAKT.
  Wykorzystaliśmy standard EDIFAKT w systemach B2B.
 • Hosting Dedykowany (Administracja serwerów / Bezpieczeństwo).
  Dzięki takim partnerom jak OVH czy wykorzystaniu usług AMAZON Web Services – dostarczamy w pełni bezpieczne i wydajne usługi hostingowe.
 • Prawo w Internecie.
  Znamy się na przygotowaniu dokumentów prawnych (GIODO / Regulaminy do serwisów / Regulaminy do aplikacji konkursowych itp. ).
 • OCR

Wykorzystujemy tylko sprawdzone technologie

 

Oprogramowanie dostępne od zaraz

Podczas świadczenia usług na rynku IT poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Nabytą wiedzę stosujemy w celu tworzenia jak najbardziej efektywnych rozwiązań. Udostępniamy duże zasoby oprogramowania, dostępnego od zaraz, dla Ciebie – co daje Ci przewagę konkurencyjną i znacznie skraca czas realizacji. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych ze wszystkimi etapami planowania, tworzenia i realizacji biznesu. Służymy radą w zakresie budowy funkcjonalnych i nowoczesnych serwisów. Nasze systemy są kreatywne i zoptymalizowane, dzięki czemu pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał każdej firmy.

O efektywności stosowanych przez nasz rozwiązań , świadczą:

 • Dostępność produktów.  zobacz nasze produkty
 • Dostępność ponad 100 modułów – w każdej chwili gotowe do instalacji i użytkowania, co za tym idzie znacznie skraca się czas realizacji.
 • Niższa cena za gotowe moduły – używając gotowych rozwiązań pomniejszasz koszty realizacji projektu.
 • Wszystkie moduły są dokładnie przetestowane, użytkowane przez wielu klientów – dzięki temu stale udoskonalane i dopasowywane do wymogów.
 • Wersje jakie dostają klienci są najaktualniejsze, udoskonalone o doświadczenie naszych klientów. (Wspólnie z naszymi klientami, ich sugestiami i propozycjami zmian stale rozbudowujemy i unowocześniamy wszystkie moduły. Dzięki tego typu współpracy aktualizowane moduły są zoptymalizowane jednocześnie idealnie spełniają swoje funkcje.).
 • Na życzenie klienta dostosowujemy nasze rozwiązania i wprowadzamy jego indywidualne propozycje.

Profesjonalne podejście

Głównymi filarami naszej firmy, jest profesjonalizm i dobrze zorganizowana współpraca – te elementy, przed wszystkim, stanowią o prawidłowym funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta i szybko zmieniających się wymogów rynku.

 • Analiza pomysłu klienta
  • Rozpoznajemy potrzeby klienta, zapoznajemy się z jego pomysłem i ogólnym zarysem, staramy się uzyskać jak najwięcej informacji. Analizujemy branżę i konkurencję.
  • Specyfikację klienta dokładnie analizujemy, nanosimy ewentualne poprawki i proponujemy sprawdzone rozwiązania. (W większości przypadkach specyfikacja nie jest spójna i nie da się jej przenieść do realizowanego projektu. Dzięki analizie i wprowadzeniu poprawek klient pozna realne koszty projektu, co w późniejszym okresie odciąży go od dodatkowych kosztów związanych z wprowadzeniem nieprzewidzianych i niezbędnych elementów.)
  • Przy braku specyfikacji klienta, wspólnie z nim tworzymy dokument, na podstawie którego realizujemy projekt – wspólnie tworzymy koncepcję.
 • Przygotowujemy harmonogram prac - tworzymy ofertę, podajemy czas realizacji oraz przedstawiamy harmonogram wdrożenia poszczególnych modułów.
 • Realizacja przez dedykowane oprogramowanie Project Manager – projekt jest realizowany przez specjalnie przygotowany do tego celu projekt manager, w którym klient jak i cały zespół projektowy ma cały czas kontrolę i wgląd w postęp wykonywanych prac.
 • Każdy projekt posiada wersję developerską/testową. Klient może na bieżąco testować i widzieć realny postęp pracy. Jest to też wersja, gdzie klient może "na brudno" uzupełniać projekt, dodawać informacje itp.
 • Po zakończeniu i przetestowaniu przystępujemy do odbioru oraz instalacji projektu na wersji produkcyjnej. Wersja developerska zostaje klientom do testów.
 • W umówionym czasie przeprowadzamy szkolenie z systemu, udostępniamy pomoc oraz instrukcję obsługi systemów.
 • Rozwój - nie zostawimy cię masz nasze pełne wsparcie - okres gwarancji jest Twoim dodatkowym zabezpieczaniem.

Zrealizowane projekty

Zapraszamy do zapoznania się z projektami, które zrealizowaliśmy. Dla większości z nich w dalszym ciągu jesteśmy wsparciem, dbamy o ich rozwój i funkcjonowanie.

Sprawdź nasze realizacje