O nas

Software House i Agencja Interaktywna

Od 2005 roku istniejemy na rynku technologii internetowych dostarczając skutecznych i konkurencyjnych rozwiązań w przestrzeni całego Internetu. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty dla wielu firm i instytucji - dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu skutecznie wdrażamy rozwiązania dostosowane do wymagań naszych klientów.

Poznaj nas w liczbach...

Naszą firmę tworzą ludzie, natomiast o jej sukcesach świadczą liczby

 

15+

lat zdobytego doświadczenia na rynku

120+

wdrożeń rozwiązań dedykowanych i integracji

260+

zrealizowanych projektów w metodyce Agile, Scrum, Prince2 oraz dedykowanym PM 

360+

klientów usług elektronicznych dostępnych w chmurze

150+

modułów gotowych dostępnych natychmiast

Software House

Oprogramowanie z myślą o Twoich potrzebach

 

Jako Software House możemy pochwalić się naszymi rozwiązaniami IT, oraz usługami cyfrowymi, które są z nami od początku istnienia działalności, niezmiennie od tego czasu są nie tylko produktem, który oferujemy, ale również systemami na których pracujemy.

W ofercie Software house-u dostępnych jest ponad 150 dedykowanych rozwiązań dla systemu Imperial usprawniających działanie niemalże każdego przedsiębiorstwa oraz kilkanaście gotowych produktów, które są stale rozwijane.

Agencja Interaktywna

Analizujemy, projektujemy i wdrażamy efektywne i interaktywne interfejsy

 

Przywiązujemy dużą wagę do wyglądu oraz użyteczności projektowanych interfejsów dzięki czemu praca na naszych rozwiązaniach jest przyjemną, a interfejs przekazany klientowi prosty i dostosowany do jego wymagań.

W naszej ofercie znajdują się usługi związane z analizą, planowaniem, projektowaniem, budową rozwiązań IT oraz ich promocją. Jako Agencja Interaktywna tworzymy kreatywne projekty, które nie tylko przyciagają uwagę swoim wyglądem, ale zarazem współpracują z odbiorcą dzięki użyteczności i odpowiednio zaprojektowanemu interfejsowi.