O nas

Od 2005 roku istniejemy na rynku technologii internetowych dostarczając skutecznych i konkurencyjnych rozwiązań w przestrzeni całego Internetu. Zrealizowaliśmy projekty internetowe dla wielu firm i instytucji, nasza ekipa jest wsparciem podczas przebiegu całego procesu powstania i promocji każdego pomysłu.

Nasze autorskie systemy są z nami od początku istnienia działalności, niezmiennie od tego czasu są nie tylko produktem, który oferujemy, ale również systemami na których pracujemy. Wraz z rozwojem firmy, rozwijamy i rozbudowujemy wszystkie moduły. Bazując na naszej i naszych klientów wiedzy i doświadczeniu stale unowocześniamy cały system. Jego głównym atutem jest ciągły rozwój, dopasowujący się do tak szeroko pojętego Internetu.

Rozwój naszej firmy nastawiony jest na rynek globalny, nie ma znaczenia odległość, nie stanowi to żadnej bariery. Realizacja projektów odbywa się zdalnie, jest to możliwe poprzez systemy wsparcia, w pełni usprawniające współpracę obu stron i dającą możliwość informacji odnośnie aktualnych prac przy projekcie. Jeżeli następuje potrzeba wnikliwej analizy wraz z klientem, nie ma dla nas problemu w dotarciu do jego biura . Aby zapewnić komfort naszym klientom, do każdego realizowanego projektu, udostępniamy kierownika/opiekuna do którego klient zwraca się z zagadnieniami dotyczącymi projektu.

Nasze cele

 • Realizacja projektów na wysokim poziomie.
 • Tworzenie wydajnego, optymalnego oprogramowania, służącego przez długie lata. Oprogramowanie, które wdrażamy jest nastawione na rozwój wspomagający firmę. Rozwój, dzięki któremu za kilka lat mamy w dalszym ciągu nowoczesny system, dostosowany do aktualnych potrzeb.
 • Wsparcie klientów w ich projekcie, na każdym etapie od wyceny do realizacji i rozwoju.
 • Tworzenie nowych produktów i wprowadzanie ich na rynek. Produkty, które cały czas powstają realizujemy w określony sposób. Wszystkie ze sobą tworzą płynną całość, idealnie ze sobą współgrają, jednak jako osobne wartości, są również niezawodne.

Naszą firmę tworzą ludzie, powstałe systemy dbają o niezawodność naszej pracy, natomiast o jej sukcesach świadczą liczby:

 • ponad280zrealizowanych
  projektów
 • ponad10lat na rynku
  IT
 • ponad320wdrożonych
  rozwiązań
  dedykowanych
 • ponad100modułów dostępnych
  natychmiast
 

 Realizując nasz plan działania, jako firma, dążymy do realizacji założonych celów i tych które rodzą się na bieżąco. Duży nacisk nakładamy na rozwój, na to aby zawsze być na bieżąco z panującymi trendami i ciągle iść wraz z postępem. Nasza firma propaguje działanie zgodne z etyką, prawem i powszechnie przyjętymi normami etycznymi. Uważamy to za główny filar dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, nastawionego na długotrwały rozwój.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy !