Zasada jest prosta, im większa organizacja tym więcej generuje ona dokumentów. Są to pisma, umowy, faktury czy też cała dokumentacja pracownicza. Obróbka tych danych wymaga sporej ilości czasu, czasu który można zaoszczędzić korzystając z EOD.

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli nam na szybkie zarządzanie sprawami firmowymi, na monitorowanie terminów i etapów realizacji np. procesu podpisywania umowy od przedstawienia oferty Klientowi po złożenie stosownych podpisów na umowie.

Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Manadżer ds. kluczowych klientów

Marcin Bąk

Manadżer ds. kluczowych klientów

Zalety rozwiązania:

Tworzenie własnych szablonów dokumentów

Tworząc jednolite szablony dla faktur, umów czy ofert możemy w prosty sposób standaryzować wygląd dokumentów w swojej firmie. Spójność w standaryzacji dokumentów poprawi także wizerunek firmy, a także wprowadza porządek w całej dokumentacji.

Szybkie generowanie dokumentów biznesowych

Za pomocą kilku kliknięć szybko wygenerujesz raporty dla Klientów, umowy czy koperty firmowe. System automatycznie zaciąga dane z predefiniowanych szablonów, dzięki czemu zmniejsza się znacznie czas generowania dokumentów jak i ich wypełniania.

Kontrola obiegu dokumentu (Workflow)

Możesz śledzić na bieżąco wprowadzane zmiany w danym dokumencie, a także przejrzeć pełną historię związaną np. procesem podpisania umowy od momentu samego złożenia oferty po końcowe rozliczenie umowy.

Szybkie przeszukiwanie repozytorium dokumentów

Niezależnie od czasu i miejsca, możesz w każdej chwili wyszukać dowolny dokument znajdujący się w repozytorium. Dzięki systemowi OCR możesz wyszukiwać nie tylko po numerach czy nazwach, ale także po treściach znajdujących się w dokumentach DOC czy PDF.

Wygodna kategoryzacja dokumentów

Aby utrzymać dokumenty w ryzach możemy tworzyć wirtualne segregatory (teczki, szafki), które w prosty sposób uporządkują wszelką dokumentację w każdej firmie. Każdą teczkę można przypisać do konkretnego kontrahenta, tworzyć zbiory teczek umieszczając je w wirtualnych szafach.

Dokumenty zawsze pod ręką

Dostęp do dokumentów można uzyskać poprzez dowolnej urządzenie, w każdym miejscu, w którym mamy dostęp do sieci. Dzięki temu niezależnie od sytuacji możemy szybko i wygodnie przeglądać dokumentacje, pobierać faktury czy przekazywać dokumenty dalej.

Obsługa obiegu dokumentów via e-mail

Nie trzeba się za każdym razem logować do systemu, aby obsługiwać dany obieg dokumentów czy przesłać np. fakturę kosztową. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu możemy tworzyć nowe obiegi, aktualizować istniejące poprzez e-mail. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do kontakt z Naszym doradcą.

Zarządzanie pracownikami i ich kontrolą

System umożliwia kontrolę pracowników, tworzenia dla nich teczek pracowniczych jak i zarządzać każdym aspektem związanym z umowami, urlopami czy zwolnieniami lekarskimi. W jednym miejscu możesz kontrolować cały dział, bądź całą firmę według wyznaczonej wcześniej chierarchi.

Dedykowane dodatki

Potrzebujesz dedykowanych rozwiązań dla swojej firmy? System oferowany przez Agendo jest w pełni elastyczny, dopasujemy kolejne moduły i rozwiązania do Twoich potrzeb. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i dobierzemy najlepsze rozwiązania "szyte na miarę".

Moduły przydatne na co dzień

Elektroniczny Obieg Dokumentów oferowany przez Agendo to jeden z najbardziej elastycznych systemów na rynku, który pozwala dostosować wszelkie funkcje do indywidualnych wymogów każdego przedsiębiorstwa.

System pozwala tworzyć wzory dokumentów, na podstawie których będziemy w stanie szybko wygenerować dowolny dokument, wykorzystywany na co dzień w każdej firmie. A to wszystko bez zbędnej straty czasu, bez konieczności żmudnej edycji i co najważniejsze – za pomocą kilku kliknięć. Na koniec generujemy wybrany dokument do PDF i wysyłamy ręcznie bądź przy pomocy systemu, wygenerowany plik do kontrahenta.

Każdy dokument zapisywany jest do wewnętrznego repozytorium, które posiada historię edycji jak i podgląd zmiany stanów dowolnego pisma czy umowy.

Do tego oferujemy z każdym wdrożeniem:

365 dni gwarancji

Po każdym wdrożeniu otrzymują Państwo od Agendo roczną gwarancję na wykonane usługi.

Wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy ciągłe wsparcie techniczne bazujące na SLA, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszelkie problemy.

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności

Nasze systemy są elastyczne i w każdym momencie możemy je rozszerzać o dodatkowe moduły i komponenty.