Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami otrzymanymi od naszych kontrahentów.

HENNIGER INVESTMENT

Chciałbym zarekomendować firmę Agendo Sp. z o.o., z którą współpracujemy już ponad dwa lata. Początkowo rozwijaliśmy naszą istniejącą stronę www.mieszkajwmiescie.pl, którą zespół Agendo zaktualizował i z czasem zaprogramowaliśmy na dedykowanym systemie firmy Agendo własną platformę.

Na każdym etapie tworzenia platformy byliśmy w kontakcie z dedykowanym dla nas zespołem Agendo. Elastyczność przy skali tego typu projektu była dla nas bardzo ważna i tutaj wywiązano się z tego bez zarzutów.

Obecnie firma Agendo realizuje dla nas działania rozwojowe wraz ze wsparciem technicznym. Tutaj także mamy wyznaczoną dedykowaną osobę do naszego projektu, która we właściwy sposób prowadzi nasz projekt, zapewniając przy tym realizację zgłaszanych przez nas pomysłów, jak również dba o nadzór i bezawaryjne działanie platformy, co jest dla nas kluczowe.

Z przyjemnością polecamy usługi firmy Agendo, która w naszej opinii jest solidnym usługodawcą

Szymon Domagała / Prezes Zarządu
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Firma Agendo Sp z o.o. z siedzibą w Rzeszowie 2 2021 na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego zrealizowała zamówienie polegające na stworzeniu platformy umożliwiającej prezentację inwestycji kulturalno-turystycznych w województwie podkarpackim, współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

została wyłoniona do zrealizowania dla nas projektu dotyczącego stworzenia platformy umożliwiającej prezentację atrakcji oraz miejsc w województwie podkarpackim współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich.

Podczas prac nad makietą jak również projektem graficznym firma była otwarta na nasze uwagi oraz pomysły co było dla nas bardzo ważne.

Kolejne etapy prac (w tym programistyczne) także były z nami regularnie konsultowane, co świadczy o dużym profesjonalizmie i odpowiednim podejściu do pracy Wykonawcy.
Pomimo bardzo dużej złożoności projektu Wykonawca zrealizował go zgodnie z umową, dbając o terminowość. Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań bardzo profesjonalnie, wykazując się dużą elastycznością w dostosowaniu do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego.

Obecnie wraz z Agendo rozwijamy nasz projekt wykorzystując wsparcie techniczne oraz godziny rozwojowe zapewnione nam przez Wykonawcę.

Rekomendujemy Agendo jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Wioletta Rejman / Dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej
Vingberg Scandinavian Wood

Podjęliśmy współpracę z firmą Agendo w zakresie realizacji systemu CRM dla naszej firmy. Celem naszego projektu było stworzenie i wdrożenie CRM-u czyli narzędzia, które automatyzuje i optymalizuje wszelkie działania dotyczące obsługi klienta, pozwalając na sprawniejszą komunikację i ujednolicone przechowywanie oraz zarządzanie danymi.

Śmiało mogę stwierdzić, że zrealizowany projekt spełnił nasze cele oraz założenia. Firma Agendo zaproponowała swój własny system Imperial CRM, który po zaprezentowaniu go nam przez Handlowca od razu przypadł nam do gustu swoją prostotą, a przy tym innowacyjnością oraz przede wszystkim tym, że w standardzie zaproponowano nam większość funkcjonalności, na których nam zależało przez co nie było potrzeby programowania zbyt wielu rzeczy dedykowanie pod nas. To tylko potwierdza, że system Imperial CRM posiada wiele modułów, które można wykorzystać w wielu branżach.

Sam proces współpracy przebiegał świetnie, po stronie wykonawcy mieliśmy dedykowany zespół prowadzony przez Kierownika Projektu, który na każdym etapie prac był z nami w kontakcie. Dzięki temu nie było żadnych problemów komunikacyjnych oraz innych nieścisłości przez które prace mogłyby być przedłużone bądź wykonane nienależycie.

Po zakończeniu realizacji projektu zdecydowaliśmy się także na skorzystanie z usługi wsparcia technicznego, dzięki czemu nasz system stale jest monitorowany, jak również rozwijany o nowe funkcjonalności.

Agendo to doświadczona grupa specjalistów, których serdecznie polecam.

Piotr Gorczyca / Prezes Zarządu
Pani AGD

Firma Agendo sp. z o. o. przygotowała dedykowany moduł konfiguratora sprzętu AGD, który pozwala przesortować produkty szybko i klarownie oraz dopasować je do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta, działający jako element składowy serwisu informacyjnego złożonego części blogowej i poradnikowej. Dodatkowo cały system został zintegrowany z portalem ceneo.pl.

Firma Agendo sp. zo. o. dostarczyła system obsługi treści (CMS) jak i zaprojektowała wygląd całego serwisu spełniający wszelkie kryteria stawiane dziś stronom RWD.

Z firmą Agendo współpracuje także w zakresie marketingu internetowego oraz UX. Pracujący tam specjaliści zajmują się pozycjonowaniem jak i promocją strony paniagd.pl, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc rośnie widoczność witryny w Google jak i ruch na stronie, co z kolei sprawia, że portal cieszy się większym zaufaniem / zainteresowaniem wśród potencjalnych inwestorów / firm produkujących bądź zajmujących się sprzedażą sprzętu AGD.

Spółka dysponuje bardzo duża wiedzą merytoryczną. Struktura systemu charakteryzuje się elastycznością i szybkością działania, umożliwia szybkie dodawanie nowych funkcjonalności. Dzięki wsparciu przy konfiguracji kolejnych modułów systemu jestem przekonana o optymalnym wykorzystaniu dostarczonego mi rozwiązania i wykorzystaniu najlepszych praktyk.

Rekomenduje spółkę Agendo jako rzetelnego partnera z bardzo dobrą wiedzą merytoryczną z zakresu tworzenia dedykowanych rozwiązań, spełniających moje oczekiwania we wszystkich aspektach.

Joanna Gałuszka-Sarzyńska / Właściciel Platformy
Vehiclo Sp z o.o.

Podjęliśmy współpracę z firmą Agendo w zakresie realizacji strony internetowej oraz sklepu na platformie www.vehiclo.pl

Ze wszystkich zadań Agendo wywiązało się bardzo dobrze. Wdrożony został szereg technicznych rozwiązań, które powodują, że nasz serwis jest optymalny. Zaimplementowany przez Agendo system zarządzania Imperial eCommerce okazał się być intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Rekomendujemy współpracę z Agendo, ze względu na duże doświadczenie, niestandardowe kompetencje oraz dostępność osób dedykowanych do współpracy z nami (szczególnie cenimy sobie współpracę z naszym PMO).

Zakres współpracy z Agendo aktualnie jest rozszerzany na dalsze, ważne dla nas obszary.

Adam Stachulski / Marketing & Development Director
Urząd Miasta Krakowa

Dotyczy realizacji, PoczetKrakowski.pl – system digitalizacji i wirtualizacji zasobu pocztów osobowych.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Agendo sp. z o.o, wykonawcę serwisu internetowego poczetkrakowski.pl - nowatorskiego projektu realizowanego przez Kancelarię Prezydenta Miasta Krakowa.

Firma bardzo dobrze wywiązała się z powierzonego zadania. Wykonawca realizował zgodnie z harmonogramem wieloetapową umowę, dbając o terminowość jej poszczególnych składowych, całość projektu została oddana przed ostatecznym terminem, projekt zmieścił się w przewidzianym budżecie.

Eksperci firmy Agendo z o.o. wykazali się bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, zmysłem projektowym oraz kompetencjami informatycznymi. Firma zaplanowała cały proces tworzenia oprogramowania, uwzględniała na bieżąco przekazywane wskazówki i oczekiwania.

Nasza współpraca przebiegała nienagannie i profesjonalnie. Wykonawca dzięki osobistym staraniom Account Managera współdziałała w sposób wysoce elastyczny, dokładnie odpowiadający specyfice pracy administracji publicznej. Otrzymaliśmy usługę odpowiadającą zamówionej specyfikacji.

Wszelkie nieprzewidziane kwestie, jakie wystąpiły w trakcie realizacji projektu, Wykonawca starał się interpretować na korzyść Klienta. W razie potrzeby zawsze osobiście angażował się Prezes zarządu spółki. Na szczególne podziękowanie zasługuje zespół programistów, których autorskie rozwiązania związane z mechanizmem wyszukiwania informacji w bazie danych serwisu stanowią ogromną wartość dodana do ostatecznego stanu funkcjonalnego serwisu i decydują o jego użyteczności.
Agendo sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia ii obsługi zaawansowanych serwisów internetowych, w tym wysoce złożonych i wymagających.

Celem stworzenia serwisu internetowego poczetkrakowski.pl było zapewnienie zoptymalizowania dostępności użytkownika do bardzo dużej ilości treści i materiałów graficznych poddanych digitalizacji. Wykonawca wywiązał się z tego zadania doskonale, oferując dodatkowo istotny pakiet wsparcia w okresie wdrożeniowym i powdrożeniowym.

Mając tak dobre doświadczenia ze współpracy, myślimy o dalszym korzystaniu z usług naszego dotychczasowego partnera. Z pełnym przekonaniem polecamy też innym podmiotom usługi Świadczone przez Agendo sp. z o.0. z siedzibą w Rzeszowie.

Agnieszka Staniszewska-Mól / Z-ca Dyrektora Kancelarii
GT GROUP TOMASZEK SP. z o.o.

Niniejszym listem pragnę udzielić referencji filmie Agendo Sp. z o.o., za profesjonalne i solidne podejście wykonywanej usługi informatycznej na rzecz firmy Galicja Tomaszek Sp. z o.o.

Chcąc poszerzyć swoje usługi o obszar Internetu zdecydowaliśmy się powierzyć wykonanie swojej strony internetowej firmie Agendo Sp. z o.o. Po niedługim czasie dostaliśmy gotowy projekt jakim jest platforma maxkuchnie.pl. Wszystkie prace dotyczące wykonania, wdrożenia strony zostały wykonane terminowo, profesjonalnie.

Firma zawsze znalazła czas aby omówić nasze sugestie i uwagi, wesprzeć na swoją wiedzą i pomóc odnaleźć się w świecie Internetu. Po niedługim czasie postanowiliśmy wdrożyć sklep internetowy, całkowicie zintegrowany ze wcześniej powstałą stroną. Dzięki systemowi zarządzania Imperial, oferowanemu przez Agendo Sp. z o.o., integracja tego typu okazała się bezproblemowa i w krótkim czasie otrzymaliśmy kolejny niezawodny produkt.

Należy podkreślić iż system do obsługi całej platformy jest niezwykle intuicyjny i niezawodny dający nieograniczoną ilość możliwości rozwojowych. System imperial, dzięki swej budowie, zapewnia nam możliwość stałego rozwoju poprzez możliwość swej dowolnej rozbudowy.

Z firmą Agendo współpracujemy także w zakresie marketingu internetowego. Specjaliści zajmują się cyklicznym pozycjonowaniem naszych stron jak i ich promocja w wyszukiwarkach, co z kolei skutkuje ciągłym zwiększaniem widoczności zarówno naszych marek jak i witryn w Google.
Wykonywane działania z zakresu marketingu pozwalają nam zwiększać sprzedaż jak i budować zaufanie pomiędzy naszymi użytkownikami, a powiązanymi markami. Agendo Sp. z o.o. jest firma profesjonalną i solidną. lch autorskie systemy, z których korzystamy, są dla nas niezastąpionym elementem podczas prowadzenia firmy.

Dzięki bardzo dobrej współpracy i obustronnym porozumieniu powierzyliśmy firnie Agendo Sp. z o.o. obsługę technologiczną, Firma zajmuje się również opieką i zarządzaniem naszymi serwerami dedykowanymi jak i stałą, comiesięczną obsługą programistyczną jak i czuwa nad bezpieczeństwem całej infrastruktury serwerowej.
Ekipa firmy to osoby cechujące się zaangażowaniem, sprawnością a przede wszystkim wysoką kulturą osobistą. Bardzo podoba nam podejście do nas jako klientów, zauważamy, iż firma dokłada wszelkich starań aby mieć jak najlepszy kontakt z klientem.

Dzięki dotychczasowej współpracy, mogę bez wątpienia polecić usługi tej firmy wszystkim osobom, którym zależy na posiadaniu nowoczesnej, sprawnej i profesjonalnej aplikacji internetowej wraz z intuicyjnym systemem zarządzania.

Tomasz Suchy / Dyrektor Handlowy RTV/SDA/IT
Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka Sp. z o.o.
Niniejszym listem, w imieniu Firmy Stokrotka Sp. z o.o. chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z usług świadczonych przez firmę Agendo Sp. z o.o. z którą współpracujemy od 2017r.

Firma Agendo Sp. z o.o. przyjęła od nas zamówienie na wykonanie nowoczesnego serwisu internetowego stokrotka.pl. Do obowiązków wykonawcy miało należeć stworzenie profesjonalnej strony internetowej: przygotowanie interesującej grafiki wraz z jej wdrożeniem, dostosowanie do wersji responsywnych oraz przygotowanie elementów dedykowanych.

Współpraca z firmą Agendo układała się zawsze wzorowo. Firma wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań, wykazuje się profesjonalną wiedzą, starannością w wykonywanej pracy, sprawnym reagowaniem na nasze zgłoszenia i uwagi. Sam przebieg współpracy wskazywał na duże doświadczenie jakie mają pracownicy firmy przy realizacji projektu w branży spożywczej, co również można było zauważyć poprzez wykonanie dedykowanych modułów idealnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Przedstawiciele firmy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom dbając przy tym o najwyższą jakość oferowanych usług. Od samego początku współpracy został nam przydzielony dedykowany zespół osób, które idealnie wbiły się w specyfikę naszych potrzeb i oczekiwań przy czym zawsze są do naszej dyspozycji. Pracownicy firmy Agendo Sp. z o.o. wykazali się również dużą elastycznością co było bardzo ważne przy realizacji tak dużego zlecenia.

Firma Agendo Sp. z o.o. zaoferowała nam również wygodny i korzystny pakiet usług SLA, w ramach odrębnej umowy. Dzięki powyższej usłudze mamy zapewnienie ciągłości naszego systemu, jego bezpieczeństwo i uaktualnienia pod kątem pojawiających się wymagań w internecie.

Z całkowitym przekonaniem możemy polecić skorzystanie z tego typu usługi dla firm zainteresowanych zabezpieczeniem swojego biznesu.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę, rekomenduję firmę Agendo Sp. z o.o. jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług internetowych.

Magdalena Milewska / Kierownik Działu Wsparcia Marketingowego
SPAR - Polskie sklepy spożywcze

SPAR - Polskie sklepy spożywcze
Firma Agendo Sp. z o.o. z powierzonego zadania wywiązała się rzetelnie i profesjonalnie. Wszelkie kontakty handlowe z przedstawicielami firmy odbywały się z dużym zaangażowaniem z ich strony. Wszystkie zobowiązania firma wykonała fachowo i na czas, dzięki czemu otrzymaliśmy nowoczesny produkt, w pełni spełniający nasze oczekiwania jakim jest nasza strona internetowa. Na uwagę zasługuje również profesjonalny w obsłudze system zarządzania treścią, na którym powstała strona www.spar.pl. System został w pełni dopasowany do naszych potrzeb, i dzięki jego budowie nie mamy najmniejszych problemów z dalszą rozbudową naszej witryny i jej zarządzaniem.

Kontakt wraz z obsługą w rekomendowanej firmie stoją na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie mogliśmy skorzystać z doradztwa pracowników w sprawach wyboru najlepszych rozwiązań.

Niniejszym oznajmiamy, iż przebieg naszej współpracy przy tworzeniu nowoczesnej i funkcjonalnej strony www pozwala nam postrzegać firmę Agendo Sp. z o.o. jako firmę godną zaufania, profesjonalną i w pełni zaangażowaną w pracę nad powierzonym zadaniem.

Michał Zych / Dyrektor Marketingu Spar Polska S.A.
Realizacja serwisów internetowych dla firmy Aged Sp. z o.o.

Realizacja serwisów internetowych dla firmy Aged Sp. z o.o.
[...] Podjęliśmy współpracę z firmą Agendo w zakresie realizacji strony internetowej liebherr.aged.com.pl. Do obowiązków Wykonawcy należało m.in. stworzenie szablonu serwisu, pocięcie oraz wdrożenie przygotowanej grafiki, dostosowanie strony do wersji responsywnej oraz przygotowanie wielu różnorodnych elementów dedykowanych.

Ze wszystkich zadań firma Agendo wywiązała się wzorowo. Co więcej, przez cały okres współpracy otrzymaliśmy od pracowników firmy cenne wsparcie oraz szereg porad dotyczących funkcjonalności tworzonej strony internetowej. Wszelkie nasze sugestie i uwagi zostały uwzględnione. Oferowany przez Agendo system zarządzania treścią serwisu Smart Imperial CMS okazał się być bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, spełniając w ten sposób nasze oczekiwania.

Podczas owocnej współpracy dostrzegliśmy fachowość oferowanych przez Wykonawcę usług, jak również wysokie kompetencje, sumienność oraz doświadczenie pracowników firmy w zakresie tworzenia stron www. Jesteśmy zatem przekonani, że firma Agendo jest godnym polecenia wykonawcą, który potrafi spełnić wysokie oczekiwania klienta. Z tego względu liczymy na dalszą współpracę z firmą Agendo w zakresie usług informatycznych.

Marta Dobrowolska / Dyrektor Ds. Marketingu


1  2