Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami otrzymanymi od naszych kontrahentów.

SPAR - Polskie sklepy spożywcze

SPAR - Polskie sklepy spożywcze
Firma Agendo Sp. z o.o. z powierzonego zadania wywiązała się rzetelnie i profesjonalnie. Wszelkie kontakty handlowe z przedstawicielami firmy odbywały się z dużym zaangażowaniem z ich strony. Wszystkie zobowiązania firma wykonała fachowo i na czas, dzięki czemu otrzymaliśmy nowoczesny produkt, w pełni spełniający nasze oczekiwania jakim jest nasza strona internetowa. Na uwagę zasługuje również profesjonalny w obsłudze system zarządzania treścią, na którym powstała strona www.spar.pl. System został w pełni dopasowany do naszych potrzeb, i dzięki jego budowie nie mamy najmniejszych problemów z dalszą rozbudową naszej witryny i jej zarządzaniem.

Kontakt wraz z obsługą w rekomendowanej firmie stoją na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie mogliśmy skorzystać z doradztwa pracowników w sprawach wyboru najlepszych rozwiązań.

Niniejszym oznajmiamy, iż przebieg naszej współpracy przy tworzeniu nowoczesnej i funkcjonalnej strony www pozwala nam postrzegać firmę Agendo Sp. z o.o. jako firmę godną zaufania, profesjonalną i w pełni zaangażowaną w pracę nad powierzonym zadaniem.

Michał Zych / Dyrektor Marketingu Spar Polska S.A.
Realizacja dedykowanych systemów raportowania, oceny kompetencji dla Przemysłu

Realizacja dedykowanych systemów raportowania, oceny kompetencji dla Przemysłu
[...] W 2013 roku nasza firma podjęła decyzję o wsparciu prowadzenia działalności nowoczesnym systemem informatycznym z licznymi dedykowanymi rozwiązaniami. Realizację naszych planów powierzyliśmy firmie Agendo Sp. z o.o. Wszelkie prace poprzedzały wcześniejsze analizy, następnie dostaliśmy w pełni nowoczesne i optymalne systemy. Z perspektywy czasu umocniliśmy się w przekonaniu, iż podjęliśmy słuszną decyzję, a systemy jakie użytkujemy do tej pory są niezawodne i odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb.

Od początku współpracy korzystamy z autorskiego systemu firmy Agendo Sp. z o.o. jakim jest Imperial i modułów jakie są w nim zawarte. Jest to narzędzie w znacznym stopniu usprawniające raportowanie oraz gromadzenie informacji dotyczących naszych urządzeń przemysłowych.

[...] Jest to firma profesjonalna, świadcząca swe usługi w pełnym pakiecie. Osoby, reprezentujące firmę, z którymi mieliśmy przyjemność się kontaktować odznaczały się solidnością i doświadczeniem. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą, którą będziemy w dalszym ciągu kontynuować. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Agendo Sp. z o.o. i usługi jakie świadczą.

Robert Jedynak / Kierownik produkcji
Realizacja serwisów internetowych dla firmy Aged Sp. z o.o.

Realizacja serwisów internetowych dla firmy Aged Sp. z o.o.
[...] Podjęliśmy współpracę z firmą Agendo w zakresie realizacji strony internetowej liebherr.aged.com.pl. Do obowiązków Wykonawcy należało m.in. stworzenie szablonu serwisu, pocięcie oraz wdrożenie przygotowanej grafiki, dostosowanie strony do wersji responsywnej oraz przygotowanie wielu różnorodnych elementów dedykowanych.

Ze wszystkich zadań firma Agendo wywiązała się wzorowo. Co więcej, przez cały okres współpracy otrzymaliśmy od pracowników firmy cenne wsparcie oraz szereg porad dotyczących funkcjonalności tworzonej strony internetowej. Wszelkie nasze sugestie i uwagi zostały uwzględnione. Oferowany przez Agendo system zarządzania treścią serwisu Smart Imperial CMS okazał się być bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, spełniając w ten sposób nasze oczekiwania.

Podczas owocnej współpracy dostrzegliśmy fachowość oferowanych przez Wykonawcę usług, jak również wysokie kompetencje, sumienność oraz doświadczenie pracowników firmy w zakresie tworzenia stron www. Jesteśmy zatem przekonani, że firma Agendo jest godnym polecenia wykonawcą, który potrafi spełnić wysokie oczekiwania klienta. Z tego względu liczymy na dalszą współpracę z firmą Agendo w zakresie usług informatycznych.

Marta Dobrowolska / Dyrektor Ds. Marketingu
Realizacja serwisów dla Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska

Realizacja serwisów dla Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska
Niniejszym poświadczeniem Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska ma przyjemność zarekomendować Firmę Agendo Sp. z o.o. jako solidnego i profesjonalnego kontrahenta.

[...]

Agencja Agendo posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, która do każdego realizowanego zlecenia podchodzi niezwykle kreatywnie i kompleksowo, wychodząc poza ramy szablonowych rozwiązań. Współpraca pomiędzy Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska a Firmą Agendo Sp. z o.o. przebiegała przy tym każdorazowo w sposób bezproblemowy i sprawny.

Podsumowując polecam Agendo Sp. z o.o. jako firmę, która dla każdego podejmowanego działania oferuje oryginalne pomysły i innowacyjne podejście, co w rezultacie skutkuje zawsze ciekawszym efektem końcowym.

Monika Wędrychowicz / Kierownik Biura Planu Partnerstwa, Informacji i Promocji
Zakupy i import towarów z USA – platforma zakupów USBOX

Zakupy i import towarów z USA – platforma zakupów USBOX
Z przyjemnością polecam firmę: Agendo Sp. z o.o., [...] Ponadto przygotowanie elementów dedykowanych, wraz z ich analizą, niezbędnych podczas prowadzenia zamówień towarów.

Usługi świadczone przez Agendo Sp. z o.o. są najwyższej jakości, czas realizacji odpowiedni i zadowalający przy tego typu pracach. Poprzez cały okres realizacji na bieżąco mogliśmy obserwować powstający system jak również użytkować go i testować. Od początku współpracy otrzymujemy wsparcie i cenne wskazówki. Oferowany przez firmę Agendo Sp. z o.o. system Imperial, który cały czas użytkujemy, jest intuicyjny, przyjemny w użytkowaniu ale przede wszystkim praktyczny i godny polecenia.

W czasie trwania współpracy pracownicy Agendo Sp. z o.o. wykazali się dużą sprawnością organizacyjną, sumiennością oraz doświadczeniem w zakresie tworzenia aplikacji internetowych jak również rozwiązań dedykowanych.

Wart podkreślenia jest fakt, iż zespół Agendo wykazał wysoką inicjatywę w zakresie nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak również wykonał prace terminowo i zgodnie z zaangażowaniem. Tworzenie platformy USBOX, jedynego takiego typu narzędzia na rynku Polskim, narzędzia operującego zagadnieniami z dziedziny logistyki, handlu międzynarodowego, procedur celnych i kurierskich było zupełnie nowym zdarzeniem dla zespołu Agendo i wymagało poznania i nauczenia się wielu nowych tematów. Zespół sprawdził się perfekcyjnie.

W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Agendo Sp. z o.o. jako nowoczesnego i solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę.

Andrzej Partyka / Prezes Zarządu