Kariera

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: przygotowanie planów marketingowych firmy, ich realizacja, raportowanie.


czytaj więcej


Menedżer Projektów IT

Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich sektorów rynku, utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta (zapewniamy wszystkie narzędzie usprawniające pracę), sprzedaż produktów z zakresu rozwiązań IT oraz budowę pozycji marketingowej naszej firmy.


czytaj więcej


Młodszy programista PHP

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: analiza, projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych, rozwijanie i integracja obecnych systemów, tworzenie dokumentacji projektowej.


czytaj więcej


Administrator UNIX

Do głownych obowiązków osoby na tym stanowisku należy m.in. zapewnienie właściwego funkcjonowania serwerów i usług systemowych, rozwiązywaniem bieżących problemów użytkowników sieci i aplikacji systemowych, instalacją i konfiguracją oprogramowania oraz wdrażaniem zmian.


czytaj więcej