Obieg faktur kosztowych w firmie to niezwykle ważny proces, zwłaszcza jeśli jest to spora ilość dokumentów. Ich obsługa może zabierać naprawdę wiele czasu, a dzięki systemowi stworzonemu przez Agendo można ograniczyć ów czas do minimum.

Moduł pozwala na efektywne zbieranie informacji o kosztach, opisywanie ich jak i końcowe księgowanie. Cały proces obsługiwany przez moduł może być dopasowany do specyficznych wymogów czy ustalonych procesów akceptacji w danej firmie lub organizacji. Dopasowując go do Klienta pozwala zwiększać efektywność pracy, oszczędzić czas i energię podczas standardowych aktywności w firmie

Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Manadżer ds. kluczowych klientów

Marcin Bąk

Manadżer ds. kluczowych klientów

Zalety rozwiązania:

Optymalizacja czasu przy obsłudze faktur kosztowych

Wszystkie faktury kosztowe można przesyłać poprzez system, czy też za pomocą poczty e-mail. Każda faktura może być grupowana zarówno po kontrahencie jak i po dedykowanych, wirtualnych teczkach.

Kontrola dostarczanych dokumentów przez osoby niepowołane

System zapewnia pełną kontrolę nad przesyłanymi dokumentami, dzięki czemu możemy szybko zdefiniować osoby, bądź podmioty uprawnione do przesyłu faktur, a to uniemożliwia ingerencję w obieg osobom niepowołanym.

Kontrola kosztów

Zawsze wiesz czego dotyczyła dana płatność. Masz pełną kontrolę nad kosztami każdego miesiąca. Zbiorcze wykazy kosztów pozwalają na ich analizę jak i optymalizację.

Szybkie przeszukiwanie repozytorium

Z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie jak i z każdego urządzenia, można prosto i łatwo przeszukiwać repozytorium pod katem różnych wskaźników, nawet w treściach dodanych faktur.

Wbudowany system OCR

Możliwość zastosowania OCR podczas skanowania i wprowadzania faktury do systemu. W połączeniu z zaawansowaną wyszukiwarką w repozytorium znacząco ułatwia wyszukiwanie odpowiedniego dokumentu.

Indywidualna konfiguracja dostępów

Możesz definiować dowolnie dostępy zarówno dla obsługi wewnętrznej księgowości jak i dla zewnętrznych podmiotów zajmujących się kwestiami księgowymi w Twojej firmie. Konfiguracja jest prosta i intuicyjna.

Obsługa przez e-mail

Osoby i podmioty do tego upoważnione mają możliwość kontrolowania obiegu czy przesyłania do niego nowych dokumentów za pomocą innowacyjnego rozwiązania pozwalającego na zarządzanie za pomocą poczty e-mail.

Możliwość kontroli etapu realizacji wybranej faktury

Na każdym etapie rozliczenia faktury masz pełną kontrolę nad wszystkim. Możesz ustalać terminy płatności, oznaczać fakturę jako opłaconą jak i wykorzystywać wiele innych, przydatnych funkcji jakie oferuje system stworzony przez Agendo.

Skanuj i dodawaj

Możesz wykorzystywać zewnętrzne aplikacje mobilne do skanowania i dodawania dokumentów do systemu. Nie musisz mieć już dostępu do skanera, w każdym miejscu skorzystać możesz z aplikacji aby na bieżąco dodawać nowe dokumenty do systemu.

Ile kosztuje elektroniczny obieg faktur?

Wiele firm oferuje systemy do elektronicznego obiegu faktur na różnych licencjach, gdzie Klient płaci za każdego użytkownika. W systemach oferowanych przez Agendo płacimy jedynie na stworzenie i wdrożenie systemu do firmy, nie ma dodatkowych opłat czy ukrytych licencji dla użytkowników. Cena zależy jedynie od indywidualnych wymagań i złożoności całego obiegu i jest to koszt jednorazowy!

Dodatkowo nasze systemy są w pełni konfigurowane i rozszerzalne (elastyczne). Co oznacza, że jeśli w przyszłości Twoja firma zechce skorzystać z innych oferowanych przez Nas modułów i zautomatyzować dodatkowe procesy w firmie, to będziemy mogli to zrobić bez najmniejszego problemu. W dodatku integracja nowych systemów z dotychczas używanymi nie będzie stanowiła dla nas wyzwania. Taka konstrukcja jest korzystniejsza dla Klienta cenowo i eliminuje potrzeby szkolenia pracowników z obsługi nowych systemów.

Do tego oferujemy z każdym wdrożeniem:

365 dni gwarancji

Po każdym wdrożeniu otrzymują Państwo od Agendo roczną gwarancję na wykonane usługi.

Wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy ciągłe wsparcie techniczne bazujące na SLA, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszelkie problemy.

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności

Nasze systemy są elastyczne i w każdym momencie możemy je rozszerzać o dodatkowe moduły i komponenty.