Czym jest Intranet?

System jest dostępny poprzez przeglądarkę WWW i korzystamy z niego identycznie jak z każdej, zwykłej strony internetowych. Dzięki temu dostępny jest z dowolnego miejsca na świecie jak i z dowolnego urządzenia (PC, tablet, smartfon, iPhone, laptop). Intranet zastępuje w firmie najważniejsze funkcje, odpowiada za przekazywanie informacji, organizację pracy, komunikację pomiędzy pracownikami, a także spełnia mnóstwo codziennych funkcji niezbędnych w biznesie. Dzięki elastycznej formie systemu można go w prosty sposób integrować z aktualnym oprogramowaniem wykorzystywanym w firmie na co dzień.

Intranet jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm, a także sprawdza się doskonale w jednostkach administracji publicznej. System jest prosty w obsłudze, pozwala łatwiej zarządzać dokumentami jak i przepływam informacji, a to z kolei przekłada się na znaczący wzrost efektywności pracy.

Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Manadżer ds. kluczowych klientów

Marcin Bąk

Manadżer ds. kluczowych klientów

Zalety rozwiązania:

Redukuje koszty

Intranet redukuje koszty głównie związane z przepływem korespondencji wewnątrz firmy, obiegiem materiałów niezbędnych do szkoleń czy przekazem ogłoszeń od zarządu.

Usprawnia komunikacje

Usprawnia komunikacja wewnątrz firmy, zarówno pomiędzy pracownikami, a także pomiędzy konkretnymi działami jest prostsza niż dotychczas. Wszystko jest w jednym miejscu, a powiadomienia e-mail i każdych zmianach w zadaniu czy systemie ułatwi śledzenie przebiegu projektów.

Krótki czas wdrożenia pracownika

Dzięki Intranetowi znacząco skracamy czas wdrożenia się do firmy nowych pracowników.

Prosty dostęp do informacji

System znacząco skraca czas wyszukiwania konkretnych informacji jak i niweluje tzw. chaos organizacyjny.

Baza wiedzy

W systemie można tworzyć procedury firmowe jak i poradniki dla pracowników, które znacząco ułatwią pracę i zminimalizują czas na poszukiwanie niezbędnych do dalszej pracy informacji.

Dokumenty w jednym miejscu

Za pomocą kilku kliknięć mamy dostęp do dowolnego dokumentu firmowego. Dokumenty można wyszukiwać, dodawać zarówno poprzez system jak i za pomocą wiadomości e-mail.

Dzięki Intranetowi pracownicy wewnątrz firmy mogą organizować sobie pracę, tworzyć zespoły projektowe, a tym samym wymieniać się wspólnie wiedzą i dzielić efektami dotychczasowych prac. Jest to doskonałe źródło aktualnych informacji, śledzenia harmonogramów czy miejsce, w którym łatwo zaplanujemy kolejne urlopy tak, aby nie wstrzymywać kluczowych działań dla Klientów.

Do tego oferujemy z każdym wdrożeniem:

365 dni gwarancji

Po każdym wdrożeniu otrzymują Państwo od Agendo roczną gwarancję na wykonane usługi.

Wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy ciągłe wsparcie techniczne bazujące na SLA, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszelkie problemy.

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności

Nasze systemy są elastyczne i w każdym momencie możemy je rozszerzać o dodatkowe moduły i komponenty.