Ekogala

Dedykowany serwis międzynarodowych targów żywności

O marce

&nbsp

Korzyści dla klienta

  •  

Informacje o realizacji

Ekogala – międzynarodowe targi żywności i produktów wysokiej jakości organizowane przez Samorząd Województwa Podkarpackiego.

 

Właściciele Ekogala mając na uwadze panujące na rynku trendy postanowili zadbać o wizerunek targów w Internecie.

 

Zespół Agendo na przełomie stycznia i lutego 2021r. zaprojektował nowoczesny serwis internetowy Ekogala, który w pełni umożliwi organizacji osiąganie celów biznesowych.  

 

Dbając o wygodę klientów, na stronie zamieszczono proste menu nawigacyjne, dostosowane do standardów SEO.

 

Strona została wyposażona w interaktywną mapę targów umożliwiającą przegląd oraz kontakt z partnerami. Dzięki zaawansowanej galerii można przeglądać zdjęcia i filmy z wszystkich poprzednich edycji targów Ekogala.

 

Nasi programiści położyli szczególny nacisk na dostosowanie serwisu do wszystkich użytkowników. Na stronie wdrożono system wielojęzyczny, który umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji klientom zza granicy. Przygotowany przez nas motyw jest zgodny ze standardami WCAG 2.0, co znacznie ułatwia korzystanie z serwisu osobom niepełnosprawnym.

 

Całość została obrana w estetyczną i nowoczesną szatę graficzną. Wszystkie elementy serwisu automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki, co zapewnia prawidłowe wyświetlanie witryny na urządzeniach mobilnych

 

Osoby zarządzające treścią na stronie odbyły specjalistyczne szkolenie z obsługi systemu, natomiast serwis został objęty gwarancją oraz wsparciem technicznym.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas