Mieszkaj w Mieście

Strona www do prezentacji inwestycji i nieruchomości

O marce

Henniger Investment to spółka z Krakowa, która nie uznaje kompromisów i zawsze szuka najlepszych rozwiązań – dlatego do pomocy wybrali właśnie nas! Klient potrzebował efektownej, czytelniej i nowoczesnej strony do prezentowania swojej ofert. Tak narodziła się platforma Mieszkaj w Mieście.

 

Firma ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku spożywczym i inwestycyjnym. Od 2006 roku zajmuje się nieruchomościami – buduje i zarządza, dbając przy tym o środkowo naturalne.

 

Obecnie spółka realizuje inwestycje w Krakowie pod nazwą projektu Mieszkaj w Mieście, w skład którego wchodzą Osiedle Wizjonerów w Krakowie, Osiedle Dolina Radzionków i szereg inwestycji we Wrocławiu i Tychach.


Przykładowy design

 

 

 

Wyzwania i cele

Deweloper potrzebował wygodnej, ale efektowej strony do zaprezentowania swojej oferty. Naszym celem było stworzenie platformy, która zrobi wrażenie na jego klientach. Czy to się udało?

 

Chcieliśmy zapewnić możliwość przeglądania obecnie realizowanych i dostępnych do sprzedaży nieruchomości w różnych miastach w Polsce. Nasz system umożliwia pełną wirtualną prezentację osiedli, mieszkań i oferuje intuicyjne zarządzanie przez panel administracyjny.

 

Integracja z systemem CRM miała gwarantować łatwe zarządzanie dostępnością lokali i miejsc parkingowych. Efekty przerosły nasze oczekiwania!


Korzyści dla klienta

  • Integracja z systemem CRM umożliwiła łatwe zarządzenie projektami na stronie
  • Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych
  • Oferta klienta została atrakcyjnie i efektownie przedawniona w postaci interaktywnej mapy
  • Klient otrzymał pełne wsparcie techniczne i szkolenia

Informacje o realizacji

W ramach projektu stworzyliśmy platformę Mieszkaj w Mieście, dedykowaną prezentacji inwestycji realizowanych przez Henniger Investment.

 

Wykorzystaliśmy intuicyjny interfejs z możliwością oglądania osiedli i rzutów mieszkań. Panel administracyjny pozwala na elastyczne zarządzanie treściami i elementami oferty. Współpracę z systemem CRM zapewnia integracja z zarządzaniem dostępnością nieruchomości.

 

Strona wyróżnia się nowoczesnym designem i responsywność, co gwarantuje jej poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Firmie zapewniliśmy też wsparcie techniczne i szkolenia dla osób zarządzających treścią na stronie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!


Klient o realizacji

Chciałbym zarekomendować firmę Agendo Sp. z o.o. z którą współpracujemy już ponad dwa lata. Początkowo rozwijaliśmy naszą istniejącą stronę www, którą zespół Agendo zaktualizował wdrażając nowy intuicyjny system zarządzania Imperial.

Na każdym etapie tworzenia platformy byliśmy w kontakcie z dedykowanym dla nas zespołem Agendo któremu przewodził Menadżer Projektu. Elastyczność przy skali tego typu projektu była dla nas kluczowa.

Obecnie firma Agendo realizuje dla nas działania rozwojowe wraz z wsparciem technicznym. Dedykowany opiekun wraz z zespołem specjalistów dba o bezawaryjne działanie serwisu.

Szymon Domagała
Prezes Zarządu Henninger Investment S.A.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas