Mieszkaj w Mieście

Dedykowana platforma do prezentacji inwestycji i nieruchomości

Platforma Mieszkaj w Mieście została stworzona w celu prezentowania inwestycji realizowanych przez Spółkę Henniger Investment.

 

Na platformie możemy znaleźć obecnie realizowane oraz sprzedawane nieruchomości w poszczególnych miastach w Polsce wraz z ich prezentacją, która umożliwia widok całego osiedla, rzut oraz widok mieszkania, jak również możliwość wirtualnego spaceru po mieszkaniu

 

Z poziomu panelu administracyjnego mamy możliwość wprowadzania dowolnej liczby miast, a następnie poszczególnych inwestycji realizowanych w danym mieście. 

 

Platforma została zintegrowana z systemem CRM, dzięki czemu dostępnością lokali, jak również miejsc parkingowych możemy zarządzać z poziomu wspomnianego systemu. 

 

Platforma wyróżnia się prostą i nowoczesną szatą graficzną. Wszystkie elementy serwisu automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki, co zapewnia prawidłowe wyświetlanie witryny na urządzeniach mobilnych.

 

Dbając o wygodę klientów, na stronie zamieszczono proste menu nawigacyjne, dostosowane do standardów SEO.

 

Osoby zarządzające treścią na stronie odbyły specjalistyczne szkolenie z obsługi systemu, natomiast serwis został objęty gwarancją oraz wsparciem technicznym