Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie

Dedykowany serwis dla Rady Adwokackiej

Informacje o realizacji

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie to organ zrzeszający adwokatów oraz aplikantów z terenów dawnych województw krakowskiego, nowosądeckiego oraz tarnowskiego. Obecnie jest to już ponad 1600 członków. Głównym zadaniem tej instytucji jest udzielanie pomocy prawnej obywatelom RP oraz podejmowanie działań w zakresie ochrony praw i wolności obywatelskiej.

 

Stworzenie funkcjonalnej i profesjonalnej strony internetowej dla Krakowskiej Izby Adwokackiej stało się zadaniem, któremu poświęciliśmy wiele uwagi. W efekcie powstał przejrzysty serwis wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań.

 

Wykorzystanie autorskiego systemu Impreial sprawiło, że zarządzanie treścią pojawiającą się w serwisie jest niezwykle łatwe i intuicyjne. 

 

Strona została wyposażona w szereg rozwiązań dedykowanych, dzięki którym stała się bardziej przyjazna każdemu użytkownikowi. Wśród tych rozwiązań wymienić można między innymi wyposażoną w możliwość odpowiedniego filtrowania wyszukiwarkę adwokatów, która znajduje się na stronie głównie. Dzięki niej szybko można znaleźć odpowiednią osobę.

 

Ponadto każdy z adwokatów, który zdecyduje się na korzystanie z możliwości stworzonego przez nas serwisu, jest w stanie stworzyć swoją internetową wizytówkę adwokata, zawierającą takie informacje, jak dane kontaktowe czy też preferowaną praktykę adwokacką.

 

Kolejnym funkcjonalnym rozwiązaniem jest umieszczenie na portalu kalendarium wydarzeń. Jego nowoczesna i przejrzysta szata graficzna oraz wygodna wyszukiwarka umożliwiają szybkie znalezienie interesujących użytkownika wydarzeń. Dodatkowo kalendarz, w którym zaznaczać można najważniejsze daty znajduje się także na stronie głównej portalu.

 

Portal umożliwia wszystkim zrzeszonym w Krakowskiej Izbie Adwokackiej szybką rejestrację, po której każdy użytkownik korzystać może z przejrzystego panelu zbierającego najważniejsze aktualne informacje z całego serwisu.

 

Dodatkowo portal został wyposażony w chat, umożliwiający rozmowy między poszczególnymi użytkownikami, a także przesyłanie różnego rodzaju załączników oraz tworzenie konferencji.

 

Strona umożliwia tworzenie ankiet, które mogą być przeznaczone jedynie dla wybranej grupy użytkowników portalu. Ankiety te mogą zawierać pytania różnego typu. Możliwe jest też określenie czasu trwania ankiety, a jej wyniki prezentowane są w skali procentowej bądź punktowej. Istnieje także możliwość eksportowania ich do arkusza kalkulacyjnego Excel.

 

Do portalu została stworzona także dedykowana platforma mailingowa, dzięki której możliwe jest generowanie treści na podstawie zawartości strony. Ponadto platforma umożliwia odpowiednie formatowanie treści tak, by była ona przejrzysta i atrakcyjna wizualnie. Ponadto dzięki wykorzystaniu platformy możliwe jest wysyłanie newslettera do poszczególnych grup subskrybentów, planowanie wysyłki kolejnych mailingów oraz łatwa obsługa zapisu i wypisu z subskrypcji.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!



Zapytaj nas