Stokrotka - ogólnopolska sieć sklepów

Zintegrowana platforma obsługi serwisów sieci Stokrotka

Informacje o realizacji

Stokrotka Sp. z o.o. to sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych obejmująca swoim zasięgiem teren całego kraju. Spółka, powstała w 1994 roku w Lublinie, natomiast w 2018 r. świętowała otwarcie 500. sklepu w Krzczonowie. W 2013 roku Stokrotka uruchomiła własną sieć logistyczną, mającą  na celu zaopatrywanie swoich sklepów. W tym samym roku Stokrotka otworzyła pierwszy sklep franczyzowy, natomiast w kwietniu 2017 roku w Lublinie sieć uruchomiła pierwszą placówkę o nazwie Stokrotka Express.

 

W 2017 roku rozpoczęliśmy pracę nad projektem zakładającym stworzenie przyjaznego serwisu internetowego będącego odzwierciedleniem spółki w Internecie jak również jej wizytówką

 

Podstawowym założeniem było stworzenie takiej platformy internetowej, która ma możliwość rozbudowy o dowolną ilością serwisów gdzie integralną częścią miał być jeden intuicyjny panel zarządzania. W rezultacie powstały cztery odrębne serwisy, administrowane z tego samego panelu:

  • stokrotka.pl
  • kariera.stokrotka.pl
  • express.stokrotka.pl
  • franczyza.stokrotka.pl

 Cała platforma procuje w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią z możliwością stałego rozwijania o nowe funkcjonalności. 

 

Serwis został wyposażony w szereg różnych funkcjonalności ułatwiających pracę odbiorcom jak i administratorom. Funkcja geolokalizacji wskazuje najbliższy sklep w naszym otoczeniu - po udzieleniu zgody przez użytkownika, aktualnie korzystającego z portalu.

 

Moduł gazetki pozwalający w dowolnym czasie zapoznać się z aktualnymi promocjami został wzbogacony ciekawymi dodatkami – lupa pozwalająca nam przybliżyć obraz czy popranie PDF po jednym kliknięciu. Formularz zgłoszeń to natomiast doskonale rozwiązanie dla osób zainteresowanych współpracą. 

 

Zlecenie obejmowało również stworzenie przejrzystej, intuicyjnej i zintegrowanej grafiki

 

 Cała architektura serwisu uwzględnia aspekty web usability - ogólny wygląd, przygotowana treść zapewniają komfort użytkowania.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas