Textilio

Dedykowana platforma do składania zamówień

O marce

Textilio to dedykowana platforma stworzona dla firmy Multima, eksperta w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych oraz znakowania odzieży. To nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i znakowaniu artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych.

 

Marka zajmuje czołowe miejsce w Polsce jako importer odzieży promocyjnej, oferując produkty dostosowane do aktualnych trendów rynkowych i indywidualnych potrzeb klientów.

Wyzwania i cele

Naszym celem było stworzenie łatwej w obsłudze platformy, która umożliwi klientom Multima szybkie składanie zapytań i zamówień na produkty z personalizacją.

 

Największym wyzwaniem było zapewnienie integracji z zewnętrznymi dostawcami odzieży w celu automatyzacji procesu aktualizacji produktów dostępnych do zamówienia oraz stworzenie kalkulatora zdobień, który precyzyjnie określi koszty nadruków.


Korzyści dla klienta

  • System sprzedażowy z automatyczna aktualizacją katalogu produktowego wraz z cenami i dostępnością
  • Szybkie składanie zapytań i zamówień na produkty z personalizacją
  • Możliwość przygotowania samodzielnej wyceny poprzez kalkulator zdobień

Informacje o realizacji

Textilio to dedykowana platforma wykonana dla firmy Multima, specjalizującej się w w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych, jak również produkcji, dystrybucji oraz znakowaniu odzieży.


Platforma przeznaczona jest do składania zapytań oraz zamówień na odzież wraz z uwzględnieniem dodatkowych kosztów związanych z umieszczeniem na wybranym produkcie nadruku. W tym celu został stworzony mechanizm kalkulatora zdobień, który umożliwia określenie kosztów danego nadruku w wybranym na produkcie miejscu.


Użytkownik zainteresowany zakupem produktu ma możliwość przygotowania samodzielnej wyceny poprzez określenie jakim rozmiarem oraz kolorem produktu jest zainteresowany oraz opcjonalną kalkulacją zdobienia, którą można pobrać w formie pliku PDF, po skorzystaniu z wcześniej wspomianego kalkulatora zdobień. Po przygotowaniu wyceny, końcowym procesem jest przesłanie zapytania do działu handlowego.


System posiada integrację z zewnętrznymi dostawcami odzieży, dzięki czemu na platformie prezentowane są aktualnie dostępne ilości produktów w poszczególnych konfiguracjach kolorystycznych jak również rozmiarowych. Całość została obrana w estetyczną i nowoczesną szatę graficzną.


Platforma procuje w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią z możliwością stałego rozwijania o nowe funkcjonalności. Przygotowany przez nas motyw jest responsywny, co znacznie ułatwia zamawianie produktów poprzez urządzenia mobilne.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie SEO / SEM dostosowaliśmy cały serwis do wymogów popularnych wyszukiwarek, dzięki czemu w panelu administracyjmy dostępne są specjalistyczne dodatki, które pozwalają na optymalizację każdego artykułu nawet osobom nie biegłym w tematyce pozycjonowania.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas