Textilio

Dedykowana platforma do składania zamówień

Textilio to dedykowana platforma wykonana dla firmy Multima, specjalizującej się w w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych, jak również produkcji, dystrybucji oraz znakowaniu odzieży.


Platforma przeznaczona jest do składania zapytań oraz zamówień na odzież wraz z uwzględnieniem dodatkowych kosztów związanych z umieszczeniem na wybranym produkcie nadruku. W tym celu został stworzony mechanizm kalkulatora zdobień, który umożliwia określenie kosztów danego nadruku w wybranym na produkcie miejscu.


Użytkownik zainteresowany zakupem produktu ma możliwość przygotowania samodzielnej wyceny poprzez określenie jakim rozmiarem oraz kolorem produktu jest zainteresowany oraz opcjonalną kalkulacją zdobienia, którą można pobrać w formie pliku PDF, po skorzystaniu z wcześniej wspomianego kalkulatora zdobień. Po przygotowaniu wyceny, końcowym procesem jest przesłanie zapytania do działu handlowego.


System posiada integrację z zewnętrznymi dostawcami odzieży, dzięki czemu na platformie prezentowane są aktualnie dostępne ilości produktów w poszczególnych konfiguracjach kolorystycznych jak również rozmiarowych. Całość została obrana w estetyczną i nowoczesną szatę graficzną.


Platforma procuje w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią z możliwością stałego rozwijania o nowe funkcjonalności. Przygotowany przez nas motyw jest responsywny, co znacznie ułatwia zamawianie produktów poprzez urządzenia mobilne.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie SEO / SEM dostosowaliśmy cały serwis do wymogów popularnych wyszukiwarek, dzięki czemu w panelu administracyjmy dostępne są specjalistyczne dodatki, które pozwalają na optymalizację każdego artykułu nawet osobom nie biegłym w tematyce pozycjonowania.

Szukasz podobnego rozwiązania?

Chętnie przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Osoba kontaktowa

Łukasz Sokół

Doradca klienta

Zakres prac: