Textilio

Dedykowana platforma do składania zamówień

O marce

Textilio to dedykowana platforma stworzona dla firmy Multima, eksperta w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych oraz znakowania odzieży. To nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i znakowaniu artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych.

 

Marka zajmuje czołowe miejsce w Polsce jako importer odzieży promocyjnej, oferując produkty dostosowane do aktualnych trendów rynkowych i indywidualnych potrzeb klientów.

Wyzwania i cele

Naszym celem było stworzenie łatwej w obsłudze platformy, która umożliwi klientom Multima szybkie składanie zapytań i zamówień na produkty z personalizacją.

 

Największym wyzwaniem było zapewnienie integracji z zewnętrznymi dostawcami odzieży oraz stworzenie kalkulatora zdobień, który precyzyjnie określi koszty nadruków.


Korzyści dla klienta

  • Szybkie składanie zapytań i zamówień na produkty z personalizacją.
  • Możliwość przygotowania samodzielnej wyceny poprzez kalkulator zdobień.
  • Integracja z zewnętrznymi dostawcami odzieży, co umożliwia prezentację aktualnie dostępnych produktów.
  • Wzrost liczby zamówień dzięki wykorzystaniu dodatkowych kanałów sprzedaży.
  • Łatwiejsze i skuteczniejsze zarządzanie kampaniami marketingowymi.

Informacje o realizacji

Stworzyliśmy platformę Textilio, umożliwiającą składanie zapytań i zamówień na produkty z personalizacją, opartą na autorskim systemie zarządzania treścią.

 

Wykorzystaliśmy technologie umożliwiające integrację z zewnętrznymi dostawcami odzieży oraz stworzyliśmy responsywny motyw.

 

Dodatkowo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dostosowaliśmy serwis do wymogów popularnych wyszukiwarek dzięki specjalistycznym dodatkom SEO/SEM.


Klient o realizacji

Platforma Textilio, stworzona przez Software House Agendo, to ogromne ułatwienie w procesie składania zapytań i zamówień na produkty z personalizacją, które mamy w ofercie.

 

Możliwość szybkiego przygotowania wyceny dzięki kalkulatorowi zdobień oraz estetyczny design serwisu znacznie ułatwił nam pracę i przyciąga klientów – dzięki responsywności mogą składać zamówienia nawet z urządzeń mobilnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas