Fizjo Office - Mobilna fizjoterapia

Serwis do rezerwacji masaży

Informacje o realizacji

Fizjo Office kierując się mottem Z myślą o zdrowiu oferuje zabiegi fizjoterapeutyczne w nowoczesnej opcji – z dojazdem do firmy klienta. Nasza współpraca dotyczyła stworzenia funkcjonalnego serwisu do rezerwacji masaży online.


Przede wszystkim zależało nam na przystępności strony i oszczędności czasu odwiedzającego, co zostało wzięte pod uwagę podczas projektowania makiet. Wysoki poziom UI / UX udało się uzyskać dzięki przejrzystej stronie głównej, możliwości utworzenia bezpłatnego konta użytkownika pozwalającego na zarejestrowanie się na masaż. Dalsze logowanie wymaga zaledwie wprowdzenia loginu lub adresu email oraz hasła. Interesujące narzędzie stanowi dedykowany kalendarz do zarządzania masażami, przedstawiający dostępne terminy rezerwacji, jej edycję czy usunięcie. Usprawnia on administrację usługami poprzez szereg funkcji, m. in. ustalając godziny pracy poszczególnych masażytsów, czy przypominając im smsowo o planowanym zabiegu. Dodatkowym udogodnieniem jest formularz kontaktowy, umożliwiający wpięcie mapy Google obrazującej lokalizację firmy potencjalnego klineta, będący jednocześnie prostym i sprawnym narzędziem komunikacji. W realizacji otrzymano efektywny i użyteczny interejs.


W projekcie wdrożono intuicyjny system CMS, umożliwiający łatwe zarządanie i modyfikację wprowadzanych treści, w tym dołączanie zdjęć i załączników. Realizacja zawiera również moduł systemowy do zarządzania prawami i kontami użytkowników. Pomocnym narzędziem jest Moduł – Firma konfigurujący księgowość i zapewniający integrację płatności online, a także wykorzystywany do obsługi dokumentów rozliczeniowo- sprzedażowych. Jego wielofunkcyjność ułatwia zarządzanie finansami oraz dokumentami zakupowymi.


Dopasowując się do zmian na rynku, w tym regulacji prawnych i zmieniających się potrzeb klienta wprowadzono moduł potrzebny do wdrożenia w firmie usługi RODO. Gwarantuje on obsługę użytkowników systemu zgodnie z wytycznymi RODO oraz obejmuje panel dostępu do danych osobowych.


Projekt dopracowano graficznie pod względem RWD czyli dopasowania do różnorakich urządzeń mobilnych, dzięki czemu serwis wyświetla się prawidłowo w wielu rozdzielczościach.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas