GoBeauty - Gabinet Kosmetologii

Strona wizytówkowa, ofertowa

Informacje o realizacji

GoBeauty – szeroka gama nowoczesnych zabiegów kosmetycznych na stronie wizytówkowej naszego designu


GoBeauty to nowoczesny gabinet kosmetyczny oferujący kompleksowe zabiegi na twarz i ciało, w tym pielęgnację, modelowanie sylwetki, czy depilację, przy wykorzystaniu  najnowszego sprzętu i technologii z branży kosmetologii.


Nasza współpraca dotyczyła zaprojektowania atrakcyjnej strony wizytówkowej, przejrzyście prezentującej szeroki wachlarz oferowanych usług z branży beuaty. Jednym z podstawowych elementów projektu było wdrożenie CMS-u, czyli systemu umożliwiającego obsługę powstałej strony przez każdego, kto posiada nawet podstawową wiedzę z obsługi komputera. W ten sposób można modyfikować kontent na stronie bez pomocy programisty.


W projekcie zadbano o odpowiedni poziom UX/UI zapewniając użytkownikowi optymalne doświadczenia. Zaprezentowane treści zostały wzbogacone ikonami i odnośnikami do social media, zachęcającymi do interakcji. Intuicyjne poruszanie się po stronie ułatwia zastosowany układ kafelkowy treści, dzięki czemu odbiorca ma łatwy wgląd w najważniejsze aspekty – technologie i usługi oferowane przez gabinet. Zaledwie jedno kliknięcie umożliwia uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących danego zabiegu, w tym czasu jego trwania, wykorzystywanych materiałów czy korzyści. Dodatkową funkcjonalnością stanowi formularz kontaktowy, usprawniający kontakt z gabinetem. Odwiedzający ma także łatwy dostęp do cennika.


Dodatkowo zadbano o responsywność czyli automatyczne dostosowanie się do rozmiaru okna przeglądarki, tym samym umożliwiając dopasowanie do innych urządzeń mobilnych.


Indywidualny projekt graficzny idealnie oddaje subtelny charakter miejsca dzięki delikatnie dobranej kolorystyce oraz klarownemu układowi treści.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas