Ideowi.pl - Finansowanie społecznościowe i udziałowe

Serwis internetowy

Informacje o realizacji

Naszą kolejną realizacją jest serwis crowdfundingowy, dający możliwość pozyskania kapitału od internautów poprzez finansowanie społecznościowe. Ideowi.pl powstał z myślą o osobach z pomysłami na biznes, poszukujących wsparcia finansowego w zamian za oferowane udziały lub indywidualne propozycje.

 

System daje możliwość stworzenia projektu w kilku prostych krokach, wraz z jego opisem, celem, założeniami. Projekt jest prezentowany w serwisie, na bieżąco aktualizowany aby użytkownicy mogli obserwować postępy w zbiórce.

 

Po określonym czasie i osiągnięciu założonego celu, rozpoczynają się procedury regulujące założenia projektu: przekazanie pomysłodawcy wpłaconych środków przez inwestorów jak również inwestorom założonych propozycji.

 

Jeżeli jednak cel nie zostanie osiągnięty w wymaganym czasie, pieniądze zostają zwrócone osobom wspierającym za pośrednictwem płatności on-line.

 

Serwis wspiera prowadzony blog – jeden z modułów wdrożonych w ramach zamówienia systemu.

 

Platforma posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel zarządzania, zintegrowaną obsługę płatności on-line i inne dedykowane rozwiązania ułatwiające pracę administratorom jak i użytkownikom.

 

Serwis powstał na naszym autorskim oprogramowaniu, system Imperial CMS zapewnia poprawność działania stałych modułów jak również rozwiązań dedykowanych. Elastyczna forma systemu i jego ciągły rozwój zapewnia również możliwość stałego rozwoju platformy ideowi.pl.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas