Licytuj leasing, intranet, kalkulatory finansowe

Serwis dedykowany branży finansowej

Informacje o realizacji

Serwis www.licytujleasing.pl pojawił się na rynku internetowym dzięki działalności AGENDO. Za pośrednictwem powstałego portalu możecie Państwo zakupić w formie leasingu nowe i używane środki trwałe renomowanych producentów, a także dostawców mniej znanych zarówno z terenu Kraju jaki i z zagranicy.

 

Cała platforma składa się z dwóch odsłon, jedna została stworzona dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dużych czy małych przedsiębiorstw poszukujących dedykowanej formy finansowania na różnych etapach swojej działalności.

 

Druga natomiast to innowacyjny i unikalny system umożliwiający współpracę między partnerami biznesowymi (platforma B2B). System został wykonany niezwykle intuicyjnie w obsłudze, posiada wiele poziomów uprawnień dla swoich redaktorów jak również partnerów.

 

Dla usprawnienia pracy został przygotowany dedykowany generator dokumentów w formacie PDF, wraz z zaawansowanymi kalkulatorami finansowymi. Dzięki unikalnemu charakterowi naszej platformy również partnerzy mają dostęp do swoich ofert i ich modyfikowania. Utworzone oferty można dowolnie generować, następnie wysyłać na wybrane adresy email, co również usprawni utworzona platforma mailingowa. Po wysłaniu ofert system automatycznie loguje (zapisuje) zdarzenie do odpowiedniego konta.

 

Obydwie odsłony tworzą w pełni funkcjonalny i skuteczny system intranetowy, a proces ofertowania jest szybki i zminimalizowany, co za tym idzie komunikacja między partnerami biznesowymi sprawna.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas