Liebherr - chłodziarki, zamrażarki przemysłowe

Strona firmowa, katalog produktów

Informacje o realizacji

Dla firmy AGED, jedynego dystrybutora marki Liebherr w Polsce, wykonaliśmy oryginalną i atrakcyjną stronę internetową z produktami Liebherr, pełną funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązań opierającą się na naszym autorskim systemie CMS.


Dla projektu została stworzona prosta ale i elegancka obudowa graficzna, idealnie utożsamiając się ze swoim przesłaniem. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia jakie przedstawiła nam firma AGED Sp. z o.o. odnoszące się do zamawianej strony. Dołożyliśmy wszelkich starań aby cały system był przyjazny do pracy od strony administracyjnej jak i dla swoich odbiorców.


Projektując stronę zwróciliśmy szczególną uwagę na katalog produktów, tworząc wykaz towarów w pełni rozbudowany z pełną gamą atrybutów dla asortymentów AGD. Ważnym elementem całego modułu jest wdrożona porównywarka produktów, zestawiająca wszystkie parametry wybranych artykułów zaprezentowane w efektywnej tabelce. Pomocnym elementem w module jest również wprowadzona wyszukiwarka sprzętu AGD.


Cała strona, została dostosowana do urządzeń mobilnych.


Uroku dodaje niepowtarzalne menu z ikonami kategorii produktów, jak i usytuowana na podstronach mapa serwisów i punktów. Wszystkie podstrony są wykonane przejrzyście, ze szczególną uwagą na detale.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas