Magcosmet - drogeria online

Dedykowana platforma sprzedaży

Informacje o realizacji

Magcosmet to wielopłaszczyznowa platforma oferująca wiele możliwości swoim odbiorcom. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom w jednym miejscu mamy możliwość skorzystania z profesjonalnych porad kosmetologa on-line i zakup oryginalnych produktów.

 

Poza piękną grafiką (dowolna zmiana tła, dostosowująca wygląd do np. pór roku) i różnorodnością oferowanej tematyki, które są niezaprzeczalnie dużymi atutami, system jest tak zaprojektowany aby znacząco uprzyjemnić i ułatwić pracę swoim administratorom. Jeden panel zarządzania obejmuje trzy różne domeny – integrując je skraca czas pracy przeznaczony na zarządzanie. Każda z domen posiada system powstały we wskazanym celu: platforma zakupowa, konsultacje on-line, strona wizerunkowa.


Platforma zakupowa tworzy miejsce, gdzie bez problemu wybierzemy odpowiedni dla siebie produkt. Prezentowany sklep znacznie wyróżnia się na tle podobnych platform sprzedaży, na szczególną uwagę zasługuje dokładny opis każdego produktu wraz z jego składnikami, zastosowaniem i możliwością konsultacji odnośnie tego produktu. Możemy również skorzystać z możliwości podzielenia się swoją opinią i zapisu do platformy mailingowej, dostarczającego nam wiadomości w interesującej tematyce.


Konsultacje on-line to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnych i indywidualnych porad. Dzięki wprowadzeniu czatu on-line każdy ma możliwość osobiście porozmawiać z doświadczonym kosmetologiem. Natomiast konsultant, korzystając z integracji ze sklepem może bezpośrednio wskazać odpowiedni produkt, dobrany na podstawie potrzeb wynikłych podczas prowadzenia rozmowy.


Strona wizerunkowa służy przede wszystkim właścicielom do zaprezentowania swoich celów i możliwości, do przedstawienia się i pozyskania nowych odbiorców.


Platforma sprzedaży została połączona z naszym autorskim systemem fakturowym, zapewniającym automatyczne generowanie faktur, co wyklucza konieczność ingerencji administratorów. System fakturowy zapewnia dostępność do aktualnych faktur, w panelu zarządzania, również osobom robiącym zakupy na platformie.


Oprócz powyższych platforma zawiera integrację z Ceneo, Facebookiem, wiele ciekawych porad i artykułów. Platforma została dostosowana do urządzeń mobilnych, zachowując przy tym niebanalny wygląd i bezproblemową funkcjonalność.


Serwis posiada swoją odsłonę w wersji angielskiej. Natomiast integracja z przelicznikiem walut automatycznie przelicza podaną cenę produktu w dowolnej walucie.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas