Max Elektro

Dedykowana platforma sprzedaży AGD

Informacje o realizacji

Maxelektro to prężnie rozwijająca się sieć sklepów oferująca sprzęt AGD i RTV, pochodzący jedynie od renomowanych producentów. Sieć swoim zasięgiem obejmuje teren całej Polski. W ramach dalszego rozwoju, zostało powierzone nam wykonanie funkcjonalnej platformy zakupowej.

 

maxelekto.pl to sklep internetowy oferujący wachlarz funkcjonalności, znacząco ułatwiających użytkowanie strony zarówno dla osób zainteresowanych zakupami jak również dla swoich administratorów.

 

Platforma zakupowa funkcjonuje na naszym autorskim systemie Imperial.

 

Serwis posiada bogato rozwinięty katalog produktów, wraz z dokładnym opisem każdego artykułu, prezentacją jego zdjęć czy np. możliwością zapytania o ten produkt bezpośrednio z jego opisu.

 

Przeglądając interesujące nas artykuły, mamy możliwość dodania ich do porównywarki produktów, gdzie w jednym panelu zebrane zostają cechy/parametry wybranych artykułów. Prezentowane parametry zostały osadzone w formie wygodnej tabelki, co jeszcze bardziej ułatwia nam podjęcie odpowiedniej decyzji w wyborze urządzenia najbardziej dopasowanego do naszych planów.  

 

Sklep maxelektro.pl to również wiele przydatnych gadżetów typu lista sklepów z możliwością określenia położonego najbliżej naszego miejsca zamieszkania, miejsca odbioru jeżeli decydujemy się na odbiór osobisty itp. – opcja możliwa dzięki dodaniu funkcji geolokalizacji.

 

Wdrożona wyszukiwarka, z podanych ofert wybierze najbardziej nas interesującą. Prezentowane aktualne promocje producenckie na pewno uprzyjemnią nam zakup, jeżeli dzięki systemowi zarządzania treścią administratorzy są w stanie na bieżąco informować nas o tego typu nowościach. Serwis udostępnia również możliwość skorzystania z aktualnej gazetki on-line.

 

Administratorzy serwisu mają możliwość dodania wizytówek firm będących partnerem sieci maxelektro.pl.

 

Platforma została przygotowana tak aby zawarte w niej funkcjonalności, jak również przyjemna dla oka grafika w pełni ułatwiały i uprzyjemniały użytkowanie wszystkim swoim odbiorcom.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas