MaxKuchnie - Serwis informacyjny, blog

Zintegrowana platforma B2C

Informacje o realizacji

Max Kuchnie to najszybciej rozwijająca się sieć salonów mebli kuchennych i sprzętu AGD w Polsce. Dla Nich właśnie stworzyliśmy profesjonalny serwis informacyjny.


Na serwisie informacyjnym, znajdziemy wszystko na temat kuchni od przepisów czytelników po profesjonalne porady przy wyborze sprzętu AGD. Cały serwis od początku powstawał z myślą o swoich przyszłych odbiorcach. Cała masa artykułów ma na celu przybliżenie nam nowości i aktualnych trendów panujących w efektywnej i zorganizowanej kuchni XXI w. W świat kuchennych inspiracji zabiorą nas także liczne wywiady z osobami zajmującymi się tematyką kuchenną na co dzień.


Swoimi poglądami i poradami możemy podzielić się na blogu z innymi fanatykami kuchni, bądź po prostu dodając komentarz do interesującego nas artykułu.


Celem portalu było również stworzenie przyjaznej strefy dla partnerów. Wykonaliśmy specjalny obszar, w którym firmy będące partnerami sieci Max Kuchnie, mają możliwość przedstawienia swojej oferty. Partnerzy dostają możliwość pobierania plików (uaktualnianych przez administratorów).


Strona jest również miejscem, gdzie swoje produkty przedstawiają najwięksi producenci sprzętu AGD: m.in. SAMSUNG, AMICA, INDESIT, BEKO, BOSCH, LIEBHERR, FRANKE. Poznamy tu ich najlepsze produkty i ciekawe porady przy wyborze akcesoriów kuchennych, poza tym, producenci AGD mają odrębny system obsługi w panelu administracyjnym, dzięki czemu mogą na bieżąco aktualizować swoje informacje.


Serwis sprawdza się bardzo dobrze, został przyjęty pozytywnie, co można zauważyć po jego prężnej rozbudowie. Firmy chętnie tworzą tu swój profil, a użytkownicy przeglądają artykuły, poszukując inspiracji przy urządzaniu swojej kuchni, czy pomysłu na nowe danie.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas