Muzykarium - Aukcje, Sklep, Informacje, Grupy

Portal społecznościowy

Informacje o realizacji

muzykarium.pl to serwis społecznościowy, powstały w 2012 roku, zbudowany na platformie imperial.cms należącej do firmy Agendo.

 

Celem, jaki postawiła nam redakcja serwisu, było stworzenie w pełni funkcjonalnego i intuicyjnego serwisu, gdzie grupą docelową miały być osoby, które interesują się muzyką w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Poza tym muzykarium.pl miało stanowić bezpieczny i wygodny system handlowy.

 

Jedną z zastosowanych przez nas rozwiązań, dzięki któremu serwis stał się przyjazny dla użytkownika było powstanie Społeczności, miejsca gdzie po zalogowaniu użytkownik może tworzyć swój profil, dodawać filmy, zdjęcia i w pełnie uczestniczyć w życiu miłośników muzyki, artystów, pasjonatów .

 

Muzykarium.pl zachęca również wszystkich zainteresowanych do komentowania artykułów, wiadomości co za tym idzie do pełnego uczestnictwa w działach Informacyjnych.

 

Działy Sklep i Aukcja stworzyły razem funkcjonalną platformę handlową wykorzystującą nową i unikalną wiedzę na temat technologii internetowych.

 

W pełni rozwinięty dział Grupy, został całkowicie dostosowany do swoich odbiorców czyli ludzi otwartych, lubiących dyskusje i chcących nawiązać pozytywne relacje z innymi ludźmi.

 

Innymi ciekawym rozwiązaniem, które warto tu wymienić, jest np. integracja z Facebookiem.

 

Serwis www jest stale udoskonalany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom płynącym z rynku.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas