Naturalna Bogini - bliżej natury !

Platforma multivendorowa

Informacje o realizacji

Naturalna bogini – czyli produkty naturalne na internetowej platformie sprzedażowej naszego projektu


Naturalna bogini to połączenie platformy sprzedażowej produktów naturalnych i portalu dotyczącego życia w harmonii z naturą. Stanowi przestrzeń dla produktów i usług w tematyce self-care.


Naturalna bogini to nie tylko projekt e-commercowy, ale również system partnerski dla sprzedawców. Naszym założeniem było stworzenie wygodnego w obsłudze serwisu zarówno dla sprzedających, jak i kupujących, który będzie przystępny dla każdego odbiorcy. Zostało to osiągniete dzięki przejrzystemu podglądowi zamówień w mini koszyku i filtrowi produktów, zwiększając komfort robienia zakupów poprzez platformę. System został wzbogacony funkcją zmiany statusu zamówień  drogą mailową, a nabywca ma dodatkową możliwość pobrania faktury. Kompleksowość funkcji platformy pozwala na zarządzanie całym procesem sprzedażowym,  od momentu wprowadzenia treści, poprzez sprzedaż, aż do fakturowania.


Atutem naszej multivendorowej platformy jest pełna automatyzacja, co pozwala na szybką aktualizację kategorii sklepu, uzupełnianie danych czy dodawanie produktów, a także zliczanie i rozliczanie prowizji, dzięki czemu zarządzanie serwisem jest bardzo łatwe.


Wyzwanie stanowił sposób usytuowania poszczególnych kategorii, w którym postawiono na prostotę i porządek. Uzyskano to dzięki filtrom po kategoriach i przejrzystej wyszukiwarce, która pozwala na estetyczne zaprezentowanie szukanej treści. Subtelny design, łagodna kolorystyka w połączeniu z żywą, naturalną fotografią podkreśla charakter platformy.


Zrealizowany projekt e-commercowy łączy naturalny produkt, z funkcjonalnością użytkowania oraz nowoczesnymi elementami takimi jak zamieszczone podcasty, blog czy bezpośrednie odnośniki do mediów społecznościowych.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas