Platforma zakupów USBOX

Dedykowana platforma logistyczna

Informacje o realizacji

Od marca 2015 roku funkcjonuje platforma logistyczna USBOX wspierająca i upraszczająca procedury związane z importem towarów z USA. Jest to nasza nowa realizacja powstała dla firmy USBOX Sp. z o.o. sp. k.

 

Platforma nie jest tylko narzędziem umożliwiającym zakupy za oceanem ale również generuje zainteresowanym wszystkie dodatkowe koszty, mianowicie: koszty dostawy czy odprawy celnej.

Serwis zaadresowany jest do wszystkich osób, które chcą dokonywać zakupów na terenie Stanów Zjednoczonych, w tamtejszych sklepach internetowych bądź na przykład wysyłających paczki z USA do Polski czy z Polski do USA.

 

System posiada dedykowane rozwiązania łączące wszystkie instytucje przez które nasza paczka przechodzi docierając z USA pod wskazany adres w Polsce – cały proces logistyczny zostaje obsłużony wraz z agencją celną. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom została umożliwiona administratorom obsługa magazynu w USA.

 

Kolejnym wprowadzonym elementem podczas realizacji serwisu jest wdrożenie modułu płatności – integracja z systemem księgowym, pobieranie faktur prosto z systemu dla zalogowanych użytkowników.

Dzięki wprowadzeniu modułu Bloga administratorzy na bieżąco i w ciekawy sposób przekazują zainteresowanym pomocne informacje.

 

W celu jeszcze lepszej komunikacji z klientami, portal został wyposażony w filmy na temat obsługi platformy i jej atutów.

 

Platforma jest nowoczesna zarówno pod względem grafiki jak i podejściem do swojej funkcjonalności. W pełni dostosowana do urządzeń mobilnych.

 

Nagroda - znak jakości „Laur Eksperta”

Z przyjemnością informujemy że platforma usbox.pl otrzymała ogólnopolską nagordę - znak jakości „Laur Eksperta”. Znak ten ma charakter prestiżowy – o jego przyznaniu decyduje grono profesorów, doktorów, ale i praktyków zarządzania reprezentujących najlepsze polskie uczelnie.

 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas