Portal nauki jazdy

Najciekawsze w sieci miejsce o „prawku”

Informacje o realizacji

W 2015 roku podjęliśmy współpracę z firmą „Credo” w wyniku czego powstała nasza kolejna realizacja portalnaukijazdy.pl.

 

Studio Promocyjno – Handlowe „Credo” zostało założone w 1996 roku i prężnie działa do dnia dzisiejszego, specjalizując się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla instruktorów, kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych.

 

Serwis portalnaukijazdy.pl jest odzwierciedleniem specyfiki samej firmy jak również szerokiej gamy usług oferowanych przez „Credo”. Strona powstała na naszym autorskim systemie Imperial CMS, gwarantującym pełne i kompleksowe zarządzanie treścią w prosty i przyjazny użytkownikowi sposób.

 

Przeglądając bezpośrednio poszczególne podstrony możemy dowiedzieć się o wszelkich interesujących nas rzeczach nie tylko z tematyki kursów nauki jazdy ale również w bardzo szeroko pojętym temacie ruchu drogowego.

 

Strona stwarza również miejsce, gdzie swoje usługi mogą zareklamować najlepsze szkoły nauki jazdy z całej Polski, tworząc katalog firm. System zarządzania treścią umożliwia samodzielne dodanie szkół przez ich właścicieli. Użytkownicy natomiast korzystając z modułu wyszukiwarki natychmiast uzyskają wykaz szkół i usług dostępnych w ich tematyce w odniesieniu do podanego przez nich miejsca.

 

Serwis został zaopatrzony w funkcję geolokalizacji - namierzającą, po udzieleniu zgody przez użytkownika, aktualne miejsce pobytu korzystającego z portalu.

 

Serwis, bezpośrednio, stwarza możliwość zainteresowanym osobom, rozwiązania testów online na prawko, zapoznania się z możliwością odbycia kursu w domu metodą e-learning czy dowiedzieć się o aktualnym statusie, czekając na odbiór, dowodu rejestracyjnego czy prawo jazd.

 

Serwis zaopatrzony jest w moduł newslettera, dający wiele możliwości swoim administratorom szczególnie w kwestii rozwoju jak i kontaktu ze swoimi odbiorcami.

 

Udostępniane plik do pobrania to również miejsce stworzone z myślą o klientach, udostępniające w formacje PDF wszelkie potrzebne i przydatne dokumenty.

 

W razie jakichkolwiek niejasności czy po prostu potrzeby porady z zakresie prawka serwis udostępnia funkcję czat, dzięki której porozmawiamy ze specjalistą w prezentowanej tematyce.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas