SPAR - Polskie sklepy spożywcze

Strona firmowa, katalog produktów

Informacje o realizacji

SPAR to wiodąca na świecie sieć sprzedaży detalicznej działająca na zasadach franczyzy. Sklepy oznaczone rozpoznawalnym, charakterystycznym logiem funkcjonują w 41 krajach na 4 kontynentach.


Końcem 2015 roku podjęliśmy się realizacji strony internetowej wraz z wprowadzeniem dedykowanych rozwiązań. W rezultacie powstał przejrzysty i funkcjonalny serwis internetowy wyróżniający się efektowną grafika.


Strona jest oparta na naszym autorskim systemie Imperial CMS, dającym nieograniczone możliwości w zarządzaniu serwisem i nastawionym na jego przyszły rozwój. Panel administracyjny posiada przyjazny interfejs, sprzyjający szybkiej i bezproblemowej administracji. Wdrożony system, wykorzystujący najnowsze technologie, umożliwia przeprowadzenie dowolnych integracji i nieograniczonej rozbudowy.

 

Strona została zabezpieczona protokołem SSL– w przyszłości będzie on wykorzystywany do logowania się partnerów SPAR.

Jednym z dedykowanych elementów jaki został wprowadzony jest funkcja geolokalizacji - klientowi korzystającemu z serwisu automatycznie zostaje wskazany najbliższy sklep i wyświetla się przypisana mu gazetka regionalna online.

 

Widok gazetki, sposób jej funkcjonowania został również stworzony uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.


Cała strona jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych, skaluje się w dowolnej rozdzielczości.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas