Vehiclo

Regeneracja i sprzedaż turbosprężarek, sklep internetowy

Informacje o realizacji

VEHICLO to nowa marka istniejącej od 12 lat grupy Inter-Turbo. Jest to firma zajmująca się regeneracją, czyszczeniem i sprzedażą turbosprężarek. Vehiclo zrodziło się z wieloletniej pasji do motoryzacji połączonej z dużym doświadczeniem. Oprócz unikalnej oferty stawia się tutaj na precyzję, jakość a przede wszystkim profesjonalizm.

Bez znaczenia jest od jakiego etapu postanowimy rozpocząć funkcjonowanie naszego sklepu internetowego, ponieważ w każdej chwili możemy go dowolnie rozbudować, wdrożyć dedykowane rozwiązania i wprowadzać zmiany proporcjonalne do jego rozwoju I aktualnych potrzeb i upodobań.

Platforma sprzedażowa sklepu Vehiclo posiada zarówno moduły sprzedażowe w których administrator dowolnie może zmieniać opcje dostawy czy płatności oraz mieć kontrole nad dodawanymi produktami ich ceną a także dodaniem do nich zdjęć czy opisu.

Sklep został w pełni dostosowany do sprzedaży turbosprężarek do aut osobowych i dostawczych. W karcie produktów można ustawić do jakich pojazdów dana część pasuje. Dodatkowo karta produktów posiada dodatkowe informacje techniczne danej części

Użytkownik sklepu posiada do dyspozycji zaawansowaną wyszukiwarkę produktów po: marce pojazdu, modelu pojazdu, generacji pojazdu.

W systemie występuje integracja z kurierem UPS, pozwala ona na automatyczne generowanie listu przewozowego i wykonywanie zlecenia odbioru przesyłki. 

System posiada pełna integracje płatności z payu i paypal z uwzględnieniem zwrotów płatności.

Zaimplementowany został również zaawansowany moduł zwrotów i reklamacji, który został specjalnie dostosowany do profilu działalności firmy. Użytkownik może za pomocą otrzymanego linku lub panelu użytkownika zgłosić zwrot/reklamacje z dokładnym uzupełnieniem formularza. Administrator z poziomu panelu administratora może obsługiwać zwroty/reklamacje informować użytkownika o poczynionych czynnościach. 

 

Zaznaczyć należy również, że system posiada moduł marketingowy dzięki któremu możemy przydzielać kody rabatowe poszczególnym produktom (określić ich czas, oraz wysokość rabatu).

Jeśli chodzi o moduł analityki, pokazuje nam on statystyki poszczególnych danych mogą to być na przykład zwroty bądź reklamacje.

 

Moduł systemu składa się z możliwości dodania pracowników a także ustanowienia im praw. 

System posiada możliwość czytania strony w 2 językach polskim i angielskim dzięki czemu zarówno użytkownicy z Polski jak i innych krajów mogą dokonać tutaj zakupu.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas