Weterynaria - Ogłoszenia, eksperci, fora, społeczność

Portal ogłoszeniowy

Informacje o realizacji

Portalweterynaryjny.pl to miejsce dla prawdziwych pasjonatów, którzy z całego serca kochają swoich podopiecznych. Mowa oczywiście o zwierzętach domowych, które każdego dnia potrzebują od swoich właścicieli wiele uwagi i poświęcenia. Użytkownicy naszego portalu mogą regularnie zdobywać wiedzę, poprzez lekturę publikowanych tutaj artykułów, zawierających istotne informacje związane z hodowlą, pielęgnacją, a przede wszystkim ze zdrowiem zwierząt. Co więcej ich obawy i wątpliwości dotyczące zwierzęcia, rozwiewa zakładka porady specjalistów umożliwiająca w szybki i łatwy sposób zasięgnięcie wskazówek od współpracujących z portalem lekarzy weterynarii.

 

Ponadto prężnie działający segment ogłoszeniowy pozwala odnaleźć ciekawe oferty, propozycje pracy, informacje dotyczące okazyjnego zakupu, skorzystania z danych usług oraz  nawiązania współpracy. Bardzo pomocny bywa również katalog branż, gdzie bez problemu odnaleźć można daną firmę, zarówno jeśli chodzi o gabinety weterynaryjne, sklepy zoologiczne, salony pielęgnacji zwierząt, firmy zajmujące się tresurą i hodowlą, jak i fundacje, psychologów zwierzęcych, hotele dla zwierząt i inne. Po zalogowaniu użytkownik ma także możliwość uczestniczyć w rozmowach toczących się na forum. To tutaj każdy zainteresowany może wymieniać się doświadczeniami z innymi miłośnikami zwierząt, zadawać im pytania, w celu zasięgnięcia porady i opinii, jak również z powodzeniem nawiązać ciekawe znajomości.

 

Zarówno lekarze, jak i właściciele zwierząt chętnie korzystają także z książeczek zdrowia, czyli usługi umożliwiającej lekarzom weterynarii stworzenie bazy zawierającej dane dotyczące jego klientów, a tym wgląd do nich przez 24 godziny na dobę. Użytkownik strony ma także dostęp do segmentu przychodnia -  z którego chętnie korzystają np. właściciele lecznic, czy też lekarze weterynarii. To tutaj umieszczane są wspomniane wcześniej książeczki zdrowia, jak również informację o specjalistach pracujących w danej przychodni, ich dyżurach oraz godziny otwarcia lecznic. Usługodawcy zalogowani na portalu weterynaryjnym mają możliwość szybkiego stworzenia swojej własnej strony internetowej w subdomenie portalu.  Niezwykle istotny jest fakt, iż to sam użytkownik zarządza stroną, przez co może on z łatwością przedstawić swoją ofertę, a co za tym idzie pozyskać nowych klientów. Ponadto link do strony umieszczany zostaje na portalu – co staje się dodatkowym aspektem promocyjnym firmy.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas