CRM dla Studio Promocyjno-Handlowe Credo

Dostosowany system zarządzania Relacjami z Klientami

O marce

&nbsp

Korzyści dla klienta

  •  

Informacje o realizacji

Dla firmy „Credo” z sukcesem wdrożyliśmy nowy portal internetowy portalnaukijazdy.pl, odwzorowujący specyfikę i zakres działalności firmy. Po udanej realizacji projektu dostaliśmy kolejne zlecenie do realizacji, od przedstawicieli firmy, na wdrożenie i dostosowanie systemu CRM.

 

System Imperial CRM to system zarządzania Relacjami z Klientami, w którym nacisk kładziemy na budowanie długotrwałej więzi oraz zdobyciu zaufania.

 

Firma, w ramach zamówienia, dostała kompletny system wspomagający zarządzanie, ze zindywidualizowanym sposobem obsługi, dopasowanym do potrzeb działalności w celu sprawnego zarządzania sprzedażą.

 

Prezentowany system umożliwia pełną kontrolę kontaktu z klientem od momentu pierwszej rozmowy po zaakceptowanie oferty, kończąc na jej realizacji i ewentualnej dalszej współpracy. System wspomaga tworzenie ofert, poprzez zautomatyzowanie większości procesów, łatwą konfigurację np. cennika.

 

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentu, generuje liczne udogodnienia. W jednym panelu mamy udostępnione wszelkie dokumenty funkcjonujące w ramach prowadzonej działalności. Generator dokumentów, pozwala nam w łatwy i przede wszystkim szybki sposób stworzyć nowy dokument, zarządzać jego treścią czy pobrać go w formacie PDF.

 

Warto tu przytoczyć również, że system CRM posiada możliwości zarządzania kontami administratorów, przydzielania im praw i zakresu obowiązków. Z systemu można bezpośrednio wykonywać czynności typu wysyłka maili, drukowanie dokumentów, archiwizowanie i wiele innych dostosowanych funkcji.

 

Bezsprzecznymi korzyściami, wynikłymi z używania systemu CRM jest na pewno znaczne zredukowanie czasu dotąd poświęcanego na składowanie / poszukiwanie dokumentów / umów / zamówień czy przygotowywanie dokumentów, na które każda firma poświęca masę czasu.

 

Wprowadzono moduł obiegu dokumentów z workflow usprawnia to komunikację oraz prace przy dokumentach nad którymi pracuje więcej niż jedna osoba.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas