CRM dla Studio Promocyjno-Handlowe Credo

Dostosowany system zarządzania Relacjami z Klientami

Dla firmy „Credo” z sukcesem wdrożyliśmy nowy portal internetowy portalnaukijazdy.pl, odwzorowujący specyfikę i zakres działalności firmy. Po udanej realizacji projektu dostaliśmy kolejne zlecenie do realizacji, od przedstawicieli firmy, na wdrożenie i dostosowanie systemu CRM.

 

System Imperial CRM to system zarządzania Relacjami z Klientami, w którym nacisk kładziemy na budowanie długotrwałej więzi oraz zdobyciu zaufania.

 

Firma, w ramach zamówienia, dostała kompletny system wspomagający zarządzanie, ze zindywidualizowanym sposobem obsługi, dopasowanym do potrzeb działalności w celu sprawnego zarządzania sprzedażą.

 

Prezentowany system umożliwia pełną kontrolę kontaktu z klientem od momentu pierwszej rozmowy po zaakceptowanie oferty, kończąc na jej realizacji i ewentualnej dalszej współpracy. System wspomaga tworzenie ofert, poprzez zautomatyzowanie większości procesów, łatwą konfigurację np. cennika.

 

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentu, generuje liczne udogodnienia. W jednym panelu mamy udostępnione wszelkie dokumenty funkcjonujące w ramach prowadzonej działalności. Generator dokumentów, pozwala nam w łatwy i przede wszystkim szybki sposób stworzyć nowy dokument, zarządzać jego treścią czy pobrać go w formacie PDF.

 

Warto tu przytoczyć również, że system CRM posiada możliwości zarządzania kontami administratorów, przydzielania im praw i zakresu obowiązków. Z systemu można bezpośrednio wykonywać czynności typu wysyłka maili, drukowanie dokumentów, archiwizowanie i wiele innych dostosowanych funkcji.

 

Bezsprzecznymi korzyściami, wynikłymi z używania systemu CRM jest na pewno znaczne zredukowanie czasu dotąd poświęcanego na składowanie / poszukiwanie dokumentów / umów / zamówień czy przygotowywanie dokumentów, na które każda firma poświęca masę czasu.

 

Wprowadzono moduł obiegu dokumentów z workflow usprawnia to komunikację oraz prace przy dokumentach nad którymi pracuje więcej niż jedna osoba.

Szukasz podobnego rozwiązania?

Chętnie przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Osoba kontaktowa

Łukasz Sokół

Doradca klienta

Zakres prac: