Pani AGD

Dedykowany konfiguracja sprzętu AGD

Informacje o realizacji

Pani AGD – obiektywny konfigurator sprzętu gospodarstwa domowego online


Pani AGD jest portalem internetowym, dzięki któremu odwiedzający ma wgląd w aktualną ofertę rynkową wiodących producentów sprzętu agd. Stanowi obiektywny konfigurator, który pozwala przesortować produkty szybko i klarownie oraz dopasować je do potrzeb nawet najbadziej wymagającego klienta.


Największe wyzwanie projektu stanowiło stworzenie rozbudowanego, a zarazem niezwykle przystępnego modułu konfiguratora sprzętu. Korzystanie z niego jest proste oraz  oszczędza czas odbiorcy, który dopasowuje produkt do swoich potrzeb bez konieczności wychodzenia z domu. Aby skonfigurować swój sprzęt wystarczy odpowiedzieć na kilka precyzyjnych pytań, dotyczących naszych wymagań odnośnie sprzętu podanych na portalu. Posługiwanie się konfiguratorem jest intuicyjne, odbiorca odpowiadając na pytania wybiera jedną z wyświetlających się opcji i przechodzi tym samym do kolejnego zagadnienia związanego z planowanym zakupem. Poszczególne opcje zaprezentowane są w postaci zdjęć, co podkreśla wysoki standard wizualny strony.  Po zakończeniu konfiguracji pojawiają się modele sprzętu dobranego do potencjalnego klienta, a także ich zakres cenowy. Strona jest wyposażona także w krótki filmik instruktażowy, wyjaśniający obsługę wyszukiwarki.


Interesującym rozwiązaniem jest integracja z portalem ceneo.pl, będacym największą w Polsce porównywarką cen, co pozwala na pobieranie danych na bieżąco przez konfigurator. Wynik wyszukiwania jest zatem rzetelny i sprawdzony.


Atrakcyjność portalu zwiększają nowoczesne elementy, takie jak blog właścicielki dotyczący zagadnień z branży agd i nowinek rynkowych, zakładka dotycząca aktualnych promocji w sklepach z elektroniką oraz opcja newslettera. Dodatkowo odbiorca ma możliwość skorzystania z poradnika zakupowego, który zawiera praktyczne wskazówki przydatne przed nabyciem nowego sprzętu. Bezpośrednie odnośniki do mediów społecznościowych pozwalają śledzić aktualności.


Uwagę przyciąga nowoczesny design, przejrzysty układ zamieszczonych treści oraz atrakcyjna galeria wideo. W projekcie zastosowano optymalizację pod kątem SEO, co pozwala na dotarcie do większego grona odbiorców poprzez zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas