Sanel – producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego

System sprzedażowy dla producenta AGD i dedykowana platforma B2B/ B2C

O marce

Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel to firma, której historia sięga 1952 roku. Od tamtej pory specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnorodnych artykułów gospodarstwa domowego. Posiadając certyfikat ISO 9001:2008, Sanel kładzie szczególny nacisk na jakość swoich produktów, nieustannie dostosowując się do wymogów rynku.

 

Sanel przykłada wielką wagę do wspomagania rehabilitację i rozwoju osób niewidomych.

 

Jako wiodący producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego w Polsce, firma rozwija się dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wysokiemu stopniowi automatyzacji.

Wyzwania i cele

Naszym głównym celem było zapewnienie wszechstronnej platformy B2B, dostosowanej do potrzeb klientów indywidualnych, firm i partnerów biznesowych.

 

Wyzwaniem było stworzenie systemu progów rabatowych i personalizowanych opcji płatności oraz dostawy, co wymagało kompleksowego podejścia do projektu.


Korzyści dla klienta

  • Możliwość zakupu dostosowana do trzech różnych typów klientów – indywidualnych, firm i partnerów biznesowych.
  • Indywidualne progi rabatowe dla partnerów biznesowych, umożliwiające im korzystanie z preferencyjnych cen.
  • Wbudowany sklep internetowy z możliwością definiowania opakowań produktów i różnych opcji dostawy.
  • Personalizowane metody płatności i dostawy dla poszczególnych kontrahentów, zapewniające wygodę i elastyczność.

Informacje o realizacji

Nasza platforma została zaprojektowana i zaimplementowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Stworzyliśmy dedykowane rozwiązania B2B, w tym systemy progów rabatowych i personalizowane opcje płatności dla różnych grup klientów.

 

Zaprojektowaliśmy intuicyjny system zarządzania treścią, który pozwala na łatwe zarządzanie stroną i rozszerzanie funkcjonalności.

 

Projektując stronę, postawiliśmy na użyteczność! Wielojęzyczny interfejs i responsywny motyw umożliwiają wygodne korzystanie z platformy na urządzeniach mobilnych.


Klient o realizacji

Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy szczoteczek do zębów, wyrobów szczotkarskich, artykułów kosmetycznych, gospodarczych i sanitarnych. Potrzebowaliśmy jednak nowoczesnego systemu zarządzania sprzedażą i strony internetowej.

 

Nasza nowa platforma B2B to krok ku lepszemu w obsłudze klientów. Dzięki dedykowanym funkcjom możemy być jeszcze bardziej elastyczni, a obsługa klienta stała się wyjątkowo efektywna.

 

Możliwość korzystania z platformy w różnych językach i na różnych urządzeniach ułatwia pracę z naszymi produktami nawet naszym partnerom zza granicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami - napisz lub zadzwoń!Zapytaj nas