Aktualności

Produkt naszego autorstwa otrzymał prestiżową nagrodę Laur Eksperta 2015 / 2016 !

„Laur Eksperta” to ogólnopolski konkurs i program doradztwa konsumenckiego, powstały w celu wyróżnienia najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości „Laur Eksperta” – nagroda przyznawana przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni. Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze, natomiast organizatorem jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. sp. k. w Katowicach.

 

Eksperci ocenią m.in. jakość produktów/usług, ich wartość rynkową, innowacyjność czy zgodność z potrzebami klientów. Nagradzane produkty to takie, które – w opinii Kapituły - dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące, godne polecenia klientom. Komisja każdy produkt ocenia indywidualnie, szczegółowo omawiając jego specyfikę i wykonawstwo jak również wartość i unikatowość.

 

W dniu 14 .09.2015 roku Kapituła Ekspertów na 300 zgłoszonych aplikacji, przyznała „ Platformie Zakupowej USBOX” wymieniony Znak Jakości w kategorii „Logistyka”. Platforma uzyskała bardzo wysoką notę, co za tym idzie uznano, iż firma wprowadziła na rynek usługę, posiadającą znaczący potencjał innowacyjny.

 

Dla nas, jako wykonawców platformy, wspierających i realizujących cały plan powstawania od samego początku, to wielki zaszczyt jak również motywacja do dalszego rozwoju, podnoszenia jakości świadczonych usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości pomożemy zaistnieć niejednemu pomysłowi i uczestniczyć w jego owocnym rozwoju, ciesząc się z sukcesów jakie osiągnie.

Na zdjęciu Łukasz Sokół - Prezes Zarządu Agendo Sp. z o.o.;  Kamila Przeniosło - Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju oraz Andrzej Partyka Prezes Zarządu Spółki USBOX.
Na zdjęciu Łukasz Sokół -...
 Kamila Przeniosło - Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju
Kamila Przeniosło - Prezes...
img-8399.JPG
 Andrzej Partyka Prezes Zarządu Spółki USBOX.
Andrzej Partyka Prezes...

Powrót