Intuicyjny system zarządzania treściąElektrociepłownia - Nowa Sarzyna

Elektrociepłownia - Nowa Sarzyna

Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. to pierwsza w kraju prywatna elektrociepłownia gazowa wybudowana w latach 1998-2000 od podstaw jako tzw. green field project, od 2000 roku prowadząca nieprzerwanie działalność. Od 2011 roku Właścicielem jest spółka Polenergia Holding, należąca do międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments.   Założenia powstania strony to nowoczesność i pełna kontrola z możliwością zarządzania poprzez system CMS.   Strona została przygotowana na naszym autorskim systemie Imperial CMS, pozwalającym swoim administratorom na całkowitą kontrolę i edycję jej wszystkich elementów.   Wdrożony system jest stale rozwijany, jego elastyczna budowa pozwala na stały rozwój serwisu w dowolnie obranym kierunku.   Serwis został dostosowany do urządzeń mobilnych.

zobacz więcej

GalwayShuttle

GalwayShuttle

Jedną z naszych realizacji jest strona dla irlandzkiej firmy, zajmującej się przewozem pasażerów z/do wszystkich głównych irlandzkich lotnisk.   galwayshuttle.com to serwis zapewniający możliwość rezerwacji biletów.   Prosta grafika w połączeniu z odpowiednim systemem cms gwarantuje bezproblemowe użytkowanie i szybki dostęp do informacji.   Do systemu wdrożyliśmy dedykowany moduł rezerwacji biletów online. Dla sprawnej obsługi została przeprowadzona integracja płatności.   Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

zobacz więcej

Pracownia Testów

Pracownia Testów

Dla naszego kolejnego klienta stworzyliśmy dedykowany system umożliwiający zarządzanie testami psychologicznymi w pełnym tego słowa znaczeniu.  Dedykowane rozwiązania zostały wprowadzone na naszym autorskim systemie Imperial.   pracowniatestow.com to miejsce gdzie każdy zainteresowany może przeprowadzić testy definiujące jego osobowość, asertywność, zachowania w konflikcie itp. Również tutaj osoba oferujące pracę może wykonać testy na kandydatach w celu sprecyzowania ich wartości pracy czy np. typu zawodowego. Powyższe przykłady to tylko kilka testów jakie oferuje serwis.   Administrator serwisu w prosty sposób może wprowadzić treści testów, system umożliwia utworzenie typów odpowiedzi wg potrzeb konkretnego wzorca. W ramach naszej pracy stworzyliśmy intuicyjny panel zarządzania punktacją oraz wynikami....

zobacz więcej