Serwis informacyjnyGalwayShuttle

GalwayShuttle

Jedną z naszych realizacji jest strona dla irlandzkiej firmy, zajmującej się przewozem pasażerów z/do wszystkich głównych irlandzkich lotnisk.   galwayshuttle.com to serwis zapewniający możliwość rezerwacji biletów.   Prosta grafika w połączeniu z odpowiednim systemem cms gwarantuje bezproblemowe użytkowanie i szybki dostęp do informacji.   Do systemu wdrożyliśmy dedykowany moduł rezerwacji biletów online. Dla sprawnej obsługi została przeprowadzona integracja płatności.   Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

zobacz więcej

Muzykarium - Aukcje, Sklep, Informacje, Grupy

Muzykarium - Aukcje, Sklep, Informacje, Grupy

muzykarium.pl to serwis społecznościowy, powstały w 2012 roku, zbudowany na platformie imperial.cms należącej do firmy Agendo.   Celem, jaki postawiła nam redakcja serwisu, było stworzenie w pełni funkcjonalnego i intuicyjnego serwisu, gdzie grupą docelową miały być osoby, które interesują się muzyką w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Poza tym muzykarium.pl miało stanowić bezpieczny i wygodny system handlowy.   Jedną z zastosowanych przez nas rozwiązań, dzięki któremu serwis stał się przyjazny dla użytkownika było powstanie Społeczności, miejsca gdzie po zalogowaniu użytkownik może tworzyć swój profil, dodawać filmy, zdjęcia i w pełnie uczestniczyć w życiu miłośników muzyki, artystów, pasjonatów .   Muzykarium.pl zachęca również wszystkich zainteresowanych do komentowania...

zobacz więcej

Karpacka Agencja Rozwoju Regionalnego

Karpacka Agencja Rozwoju Regionalnego

Przygotowaliśmy serwis o charakterze informacyjnym dla Karpackiej Agencji Rozwoju Regionalnego (KARR) - realizującej projekty m.in. „Karpacki Horyzont 2020 - Przyszłość dla Karpat”.   Serwis jest w pełni funkcjonalny, intuicyjny dla użytkownika, dzięki zastosowaniu technologii AJAX. Przejrzystość oraz czytelność zapewnia przygotowana przez agencję INVITRO kreacja. Strona zarządzana jest przez nasz autorski system Imperial CMS.   Internauci zainteresowani działalnością agencji mogą zapisywać się do wdrożonego przez nas systemu newsletterowego. Przygotowaliśmy w tym projekcie również komponent „Mapa obiektów” który publikuje na mapie Google listę instytucji powiązanych z rozwojem obszaru pogranicza Polsko-Słowackiego.

zobacz więcej

Czytaj nie pytaj !

Czytaj nie pytaj !

Kolejnym projektem na rynku, który powstał dzięki AGENDO jest serwis kulturalny czytajniepytaj.pl. Serwis ten został stworzony z myślą o ludziach szukających inspiracji. Dla tych, którzy lubią myśleć, są żądni wiedzy i szukają nowych perspektyw.   W czytajniepytaj.pl odnajdziemy codziennie nową dawkę świeżych informacji, ciekawych artykułów. Poznamy najnowsze technologie, najciekawsze gadżety. Wspólnie z redaktorami wejdziemy w świat sztuki, kultury, mody, muzyki, mediów. Portal jest nasycony ciekawymi fotografiami jak również różnorodnym video.   Dodatkowo można znaleźć wywiady z wyróżnionymi osobami, top listy, porady czy praktyczne wskazówki. Serwis funkcjonuje od 23 stycznia 2012 roku. Od tego momentu nieustanie poszerza grono swych czytelników.

zobacz więcej

Alpejko-Karpackie Forum Współpracy

Alpejko-Karpackie Forum Współpracy

Sukcesem zakończyło się wdrożenie strony „Alpejko-Karpackiego Forum Współpracy". Forum powstało z potrzeby rozwoju międzynarodowej współpracy, w uskutecznieniu form wypracowywania, artykulacji, prezentacji oraz realizacji swoich celów i strategii. Uczestnicy forum dzięki stronie są na bieżąco ze świeżymi terminami spotkań, odbywających się Międzynarodowych Targach, które są również miejscem spotkań inwestorów. Projekt umożliwia uczestniczenie w forum poprzez możliwość odbioru transmisji on-line. Po rejestracji zainteresowane osoby będą dostawać w formie newslettera bieżące informacje. Szybkie i bezproblemowe wysyłanie e-maili zapewnia platforma mailingowa. Cała strona zaprojektowana jest w sposób klarowny dla swoich administratorów, a przede wszystkim dla odbiorców.

zobacz więcej