MaxKuchnie - Sklep, serwis informacyjny, blog

Zintegrowana platforma B2C

Max Kuchnie to najszybciej rozwijająca się sieć salonów mebli kuchennych i sprzętu AGD w Polsce. Dla Nich właśnie stworzyliśmy zintegrowaną platformę łączącą serwis informacyjny i sklep internetowy.

Na pierwszym, serwisie informacyjnym, znajdziemy wszystko na temat kuchni od przepisów czytelników po profesjonalne porady przy wyborze sprzętu AGD. Cały serwis od początku powstawał z myślą o swoich przyszłych odbiorcach. Cała masa artykułów ma na celu przybliżenie nam nowości i aktualnych trendów panujących w efektywnej i zorganizowanej kuchni XXI w. W świat kuchennych inspiracji zabiorą nas także liczne wywiady z osobami zajmującymi się tematyką kuchenną na co dzień.

 

Swoimi poglądami i poradami możemy podzielić się na blogu z innymi fanatykami kuchni, bądź po prostu dodając komentarz do interesującego nas artykułu.

 

Celem portalu było również stworzenie przyjaznej strefy dla partnerów. Wykonaliśmy specjalny obszar, w którym firmy będące partnerami sieci Max Kuchnie, mają możliwość przedstawienia swojej oferty w unikalnej subdomenie sieci .maxkuchnie.pl (powstaje wizytówka studia). Partnerzy dostają możliwość pobierania plików (uaktualnianych przez administratorów). Dodatkowo użytkownicy sklepu mają możliwość skorzystania z usług partnerów które zostały przez nich udostępnione (np. dowóz sprzętu zakupionego do domu, montaż sprzętu)

 

Strona jest również miejscem, gdzie swoje produkty przedstawiają najwięksi producenci sprzętu AGD: m.in. SAMSUNG, AMICA, INDESIT, BEKO, BOSCH, LIEBHERR, FRANKE. Poznamy tu ich najlepsze produkty i ciekawe porady przy wyborze akcesoriów kuchennych, poza tym, producenci AGD mają odrębny system obsługi w panelu administracyjnym, dzięki czemu mogą na bieżąco aktualizować swoje informacje.

 

Serwis sprawdza się bardzo dobrze, został przyjęty pozytywnie, co można zauważyć po jego prężnej rozbudowie. Firmy chętnie tworzą tu swój profil, a użytkownicy przeglądają artykuły, poszukując inspiracji przy urządzaniu swojej kuchni, czy pomysłu na nowe danie.

 

Kolejnym systemem jaki stworzyliśmy dla firmy Galicja Tomaszek Sp. z o.o. jest dedykowany sklep internetowy zintegrowany z innymi systemami firmy. Dzięki integracji administratorzy mogą zarządzać serwisami z jednego panelu zarządzania.

Sklep zawiera w sobie dużą liczbę asortymentów. Produkty dostępne w sklepie zostały podzielone na kategorie oraz producentów, co ułatwia dotarcie do produktu który poszukujemy. Kolejną opcją pomagającą podjąć decyzję w wyborze towaru jest możliwość dodania go do porównywarki, gdzie cenę i parametry porównamy z innymi podobnymi artykułami. Przy zakupie produktu, dostajemy możliwość zamówienia usługi, proponowanej przez partnerów sieci (np. montaż zakupionego sprzętu).

 

Kolejnym elementem, który stworzyliśmy na potrzeby systemu jest konfigurator AGD. Powstały w celu dobrania odpowiedniego sprzętu do swojej kuchni. Dzięki niemu dostosujemy wszystkie potrzebne funkcje poszczególnych urządzeń i określimy dokładne koszty.