Dyckerhoff Polska - Raportowanie urządzeń przemysłowych

System dedykowany

Dyckerhoff Polska należąca do Grupy Buzzi Unicem, zajmuje wiodącą pozycje wśród producentów materiałów budowlanych na świecie, oferująca szeroki asortyment wysokiej jakości cementów, beton towarowy oraz systemy budowlane.

 

Dla prezentowanego przedsiębiorstwa stworzyliśmy system raportowania wymurówki ogniotrwałej, którego celem było usprawnienie przeglądu i zarządzania raportami wymurówki ogniotrwałej urządzenia przemysłowego.

 

Podczas powstawania systemu opieraliśmy się na tym aby zwizualizować urządzenie przemysłowe którym jest piec hutniczy o bardzo dużej średnicy, dzięki temu przeglądanie materiałów odbywa się w prosty sposób za pomocą przeciągania myszką (drag&drop).

 

Samo zarządzanie materiałami wymurówki ogniotrwałej jest bardzo intuicyjne, można dodawać/usuwać/edytować materiały, a możliwość wyboru koloru nada odpowiedniemu materiałowi identyfikacje w systemie raportowania.

 

Podczas pracy urządzenia powstaje diagram, który można przeglądać szczegółowo z podziałem na kolejne lata. W tymże diagramie można np. dodawać elementy raportu - odbywa się to po przez wybór materiału oraz miejsca gdzie wybrany element ma zostać zainstalowany, bądź usuwać dany element.

 

Cały system charakteryzuje się intuicyjnością i prostotą, posiada nowoczesny interfejs dzięki czemu nie są konieczne długie szkolenia.

 

Agendo utworzyło system raportowania, spełniający wszystkie postanowione cele i wymogi, w oparciu o autorski system Imperial.